Приватне малоповерхове будівництво поза міськими «кам’яних джунглів» набуває останнім часом масовий характер: люди втомилися проводити години в багатогодинних пробках, дихати заводськими і автомобільними вихлопами. Оптимальною альтернативою стане свій власний будинок, будівництво якого під ключ займе менше півроку.

Будь-яке будівництво, навіть якщо мова йде про невеликий гаражі – це серйозний захід, що включає в себе кілька важливих етапів. Будівельна фірма “Домострой” – https://domostroi-ua.com/ua/ пропонує свій багаторічний досвід з проектування та зведення під ключ приватних будинків і котеджів в Харкові. Плануючи черговий будинок, фахівці Студії враховують масу складних технічних моментів:

  1. дотримання технологій будівництва і діючих нормативів;
  2. місце розташування ділянки під будівництво;
  3. наявність інженерних комунікацій (або можливість підключення до них);
  4. узгодження і отримання різних дозволів, і багато іншого.

Архітектори та дизайнери “Домострой” візьмуть на себе всі роботи по розробці проекту будинку, його внутрішньому плануванню і зовнішньому оформленню, тому замовити проект будинку потрібно саме в компанії “Домострой”. Компанія використовує в своїй роботі сучасні та довговічні матеріали для зведення «коробки» і покрівлі майбутнього будинку, а також його внутрішнього оздоблення.

Всі роботи проводяться на висококласному професійному обладнанні із залученням сучасної техніки. Клієнту не обов’язково відвідувати будівельний майданчик: за його бажанням, періодично висилаються фото і відеозвіти по проробленим робіт. Термін робіт складе всього 149 днів.

Етапи проектування і будівництва приватного будинку

Більшість майбутніх власників приватних будинків лише в загальних рисах уявляють, що саме вони хочуть отримати по завершенні будівництва. Але кожен будинок – це індивідуальний проект, розробкою якого займаються досвідчені архітектори, інженери і дизайнери. У компанії “Домострой” пропонують будівництво приватних будинків, при цьому розробляють індивідуальні проекти з урахуванням всіх побажань замовника.

Після створення і узгодження з клієнтом проекту майбутнього будинку, документація проходить етап отримання дозволу в державних контролюючих органах. І вже після дотримання всіх бюрократичних норм, можна приступати безпосередньо до будівництва.

Фахівці ринку нерухомості радять розглядати будівництво приватного будинку або котеджу не просто як будівництво комфортного і екологічного житла, але як інвестицію в майбутнє. Адже ні для кого не секрет, що вартість квадратних метрів стає дедалі більше і споруда свого власного будинку стане ще й вигідним вкладенням в нерухомість в Харкові.

Всі вживані матеріали мають сертифікати безпеки, компанія дає багаторічну гарантію на будь-які види виконуваних робіт. Щоб замовити проектування та будівництво приватного будинку, достатньо зателефонувати за телефонами студії ремонту і дизайну “Домострой”, і досвідчені фахівці дадуть докладні роз’яснення по всіх етапах з урахуванням індивідуальних побажань і можливостей кожного клієнта.