Не тільки сучасні технології, але і різні сервіси сьогодні значно спрощують людині життя. Але ми завжди прагнемо довіритися фахівцеві, особливо якщо пускаємо його в своє житло. Українці, яким необхідна професійна прибирання, часто задаються питанням: як вибрати клінінгову компанію і не прогадати. Наша клінінгова компанія Одеса і її досвідчені фахівці – це рішення даної проблеми.

Слід зазначити, що компанія надає клінінгові послуги в Україні вже не перший рік, тому пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці і володіє великою кількістю переваг, про які нижче ми поговоримо більш докладно. Замовити таку послугу, як уборка коттеджей, ви можете, перейшовши за посиланням.

Чому українці довіряють нам?

Один з найважливіших аспектів – професіоналізм. І цей критерій стосується не тільки прибиральників, але і менеджерів (call-центр), які коммуницируют з замовником. Звертаючись до нас, він гарантовано отримує якісне обслуговування і точно не отримає хамського або неввічливої відносини. У свою чергу, клінери проходять необхідне навчання і мають достатню базою знань, щоб впоратися навіть із завданням підвищеної складності.

Другий важливий принцип – використання сертифікованого обладнання. Генеральне прибирання квартири неможлива без екологічних ефективних миючих засобів і професійних миючих машин (пилосос, склоочисник, пароочиститель).

Обов’язковим пунктом слід зазначити легальність і гарантії якісного виконання послуги при співпраці з нами. Клінінгова служба виступає юридичною особою, яка підписує зі споживачем двосторонній договір, де прописуються вимоги, терміни і вартість. Ми працюємо згідно з цим документом, щоб клієнту було легше приймати роботу і оцінювати працю. А також він служить гарантією, що оплата зроблена, а робота за неї виконана добре.

Скільки коштують наші послуги?

Ознайомившись з нашою компетентністю, у клієнта виникає закономірне припущення – обслуговування мені не по кишені. Але це не більше ніж оману! У прайс-листі споживач зустріне демократичні ціни, які формуються з трьох показників: обсяг роботи, оперативність, кількість задіяного персоналу. Якщо Вам необхідна якісна прибирання після ремонту за низькою вартістю – сміливо звертайтеся