Щоб отримати кредит під заставу нерухомості від МиГ Кредит Астана, необхідно мати вік від 21 року до 75 років (Якщо позика надається без підтвердження доходів і трудової зайнятості, вік на момент повернення грошей обмежується 65 роками.) Потрібно також стаж роботи.

Відомо, що багато клієнтів хотіли б отримати кредит під заставу нерухомості без підтвердження доходів.

Але в банку це зробити, швидше за все, не вийде.
Максимальна сума: не повинна перевищувати меншу з величин: – 10,0 млн.

Процентні ставки кредиту під заставу нерухомості в банку

Детальніше про умови, кредиты под залог дома в Алматы і процентні ставки кредиту під заставу нерухомості дізнавайтеся на офіційному сайті в відділеннях банку.

Іноді виникає така ситуація, коли потрібна велика сума, а банки можуть дати тільки споживчий кредит на короткий термін до 5 років, що тягне за собою відмову по неплатоспроможності через занадто великого платежу.

Кредит під заставу житла 2019 – наявного, як взяти

Ви дізнаєтеся умови оформлення і видачі такого кредиту, які плюси і мінуси у нього є.

Кредит під заставу нерухомого майна

Банк видає кредит на довший термін до 20 років під більш низьку ставку, ніж звичайний споживчий кредит, порівнянну з іпотечної ставкою, але при цьому позичальник зобов’язаний передати в заставу банку своє житло, як правило квартиру, або житло родичів на період дії кредиту.

При цьому банк видає кредит в межах ліміту по оцінної вартості об’єкта застави. банк може видати вам 50-70% від вартості квартири, яка підтверджується обов’язковою оцінкою оціночної компанії.

Як правило, кредит під заставу нерухомості оформляють під відкриття або розширення бізнесу, покупку нестандартної нерухомості (кімнати, частки, апартаменти, будинки і котеджі з землею), придбання нерухомості за кордоном або просто для великої покупки для сім’ї.

Кредит під заставу нерухомості також присутній в продуктовій лінійці і користується чималою популярністю. Кредит під заставу нерухомості видається на наступних умовах: кредит під заставу квартири видається без визначення чіткої мети використання.

У поєднанні з комфортною ставкою цей кредит виглядає досить привабливо в порівнянні з іншими пропозиціями банків.