Якщо ви придбали квартиру в новобудові без обробки або нерухомість на вторинному ринку, то вам не обійтися без комплексного ремонту, який включає виконання цілого спектру робіт, які найкраще довірити професіоналам.

Ремонтом квартир під ключ займається компанія «Дімар», докладніше ознайомиться з послугами, а також подивитися портфоліо вже виконаних робіт можна, перейшовши на сайт dimar.com.ua/ вже зараз.

До таких робіт відносять:

  • заміну комунікацій;
  • заміну віконних та дверних конструкцій;
  • оздоблення підлоги, стелі та стін.

Дизайн-проєкт та перепланування

Нерідко комплексний ремонт передбачає також перепланування, яке завжди починається з розробки дизайн-проєкту квартири. До цього проєкту потрібно буде включити проведення комунікацій та грамотне використання кожного квадратного метра житлової площі.

Такий вид ремонтних робіт здатний перетворити житло на краще, змінивши його до невпізнанності. Завдяки комплексному або капремонту можна зробити квартиру більш затишною та комфортною.

Під час проведення такого ремонту насамперед враховуються побажання замовника та його матеріальні можливості.

Що стосується перепланування приміщень, то цей процес проводиться відповідно до житлового кодексу, а також включає знесення стін і встановлення перегородок, що розмежовують приміщення на окремі зони.

У ряді випадків фахівці вдаються до знесення стін, що необхідно для об’єднання двох кімнат в одну. Також це робиться, щоб збільшити площу тієї чи іншої кімнати. А якщо вас цікавить комплексний ремонт від компанії «Дімар», то радимо перейти за посиланням dimar.com.ua/repairs/complex-repair вже зараз.

Вибір оздоблювальних матеріалів

Важливо під час обговорення з будівельниками майбутнього ремонту та свого бачення дизайну квартири викласти побажання щодо колірної гами та оздоблювальних матеріалів. Ви можете навіть підкріпити свої слова фотографіями з інтернету, кресленнями та замальовками.

Після обговорення всіх питань, ви можете приступати до покупки оздоблювальних матеріалів. При виборі покриття для підлоги слід враховувати температурний режим квартири та вологість повітря. Для ванної кімнати найкращим варіантом є кахельна плитка, яка ідеально підходить для теплої підлоги.

Що стосується обробки стін у ванній кімнаті, то тут також можна віддати перевагу плитці або скляній мозаїці, яка має чудовий зовнішній вигляд і протистоїть підвищеній вологості.

Вартість обробки

Вартість комплексного ремонту залежить від численних факторів, до яких відносять складність робіт, що виконуються, необхідність у переплануванні, загальний стан квартири й так далі.

Окрім іншого, у вартість включаються такі роботи, як проведення електрики, встановлення газового та опалювального обладнання, монтаж розеток та вимикачів, а також встановлення вікон, дверей тощо.