Багато людей думають, що висока ціна є запорукою відмінної якості. Це не завжди так. Двоспальне ліжко можна придбати не дуже дорого, але при цьому воно буде відповідати всім стандартам. На що ж все-таки потрібно звертати увагу при виборі ліжка?

Найбільш важливим є розмір ліжка. Тут звичайно потрібно відштовхуватися від індивідуальних переваг. Хтось любить спати «в тісноті та не в образі», комусь потрібен простір.

Звичайно ж, перед покупкою потрібно зробити виміри того місця, де буде стояти ліжко. Найчастіше кровать двуспальная в Украине має довжину 200-210 см, а ширину до 200 см. Дуже важливо звертати увагу на сітку рами. Вона може бути як дерев’яної, так і металевої. Але все ж більшою популярністю користуються дерев’яні пластини, оскільки вони мають ортопедичний ухил. Щоб ліжко була більш зручною, кількість пластин повинно бути максимальне – 30. Якщо кількість менша, то під вагою матраца і тіла людини ложе буде сильно прогинатися.

Деякі моделі оснащені регулюючим пристроєм, за допомогою якого можна вибрати оптимально зручний кут підйому голови або ніг.

Вдосконалені моделі можуть регулювати кожне спальне місце окремо. Якщо людина досить високий, то бажано щоб підніжжя не було. В іншому випадку ноги будуть упиратися в ножну стінку, що буде перешкоджати гарному відпочинку. Крім цього через постійного впливу на цю стінку періодично буде вимагатися ремонт.

Також для зручності у двоспальному ліжку повинен бути білизняний ящик. У ньому можна зберігати ковдри, покривала та інші речі. Бажано щоб він був дерев’яний, хоча це може відбитися на ціні. Але при необхідності можна придбати ліжко з висувним ящиком з ДСП.

Матрац бажано купувати ортопедичний, оскільки саме хороший матрац є гарантом гарного сну. Хорошої якості матрац дає опору тілу, щоб хребетний відділ залишався рівним.

Поширені помилки при виборі

Досить часто квапливість може привести до неприємних наслідків. Найчастіше покупці забувають співвіднести розміри кімнати з розміром ліжка. Також потрібно враховувати загальний дизайн і стиль кімнати. Крім того, досить часто при покупці забувають перевірити каркас на міцність, особливо якщо беруть моделі з МДФ або ДВП. Міцність конструкції при використанні більш дешевого матеріалу забезпечують ламелі – чим більше, тим краще. Також не варто забувати про екологічність матеріалу (повинен бути сертифікат, що підтверджує якість використовуваних матеріалів).