Об’єднання кухні і лоджії має свої характерні особливості.

Наприклад, меблі для балконів і лоджій повинна бути підібрана з розумом, щоб не збільшувати навантаження на конструкцію. Крім того, перед початком перепланування необхідно погодити план дії з певними інстанціями. Знесення стін без відповідного документа також заборонений, адже від цього залежить безпека мешканців, оскільки одна з конструкції може виявитися несучої.

Приєднане простір можна використовувати в різних цілях. Тому заздалегідь складається проект самої лоджії. Таке рішення вважається нестандартним і оригінальним і дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення.

Плюси об’єднання лоджії і кухні

До них відносяться:

  • Ефективне використання простору. Перепланування дозволить максимально ефективно використовувати відведені квадратні метри. Що особливо актуально для квартир з невеликою площею. В результаті ви отримаєте не тільки комфортну, але і багато функціональну кухню.
  • Збільшення площі кухні. Сьогодні відомо кілька способів як збільшити кухню. Фізичне збільшення передбачає проведення перепланування та суміщення двох зон. Крім того, можна оптимізувати існуючу площу і перенести деякі функції на лоджію. Але найбільш прийнятним методом вважається розширення кухні за рахунок лоджії або балкона. Але перш ніж почати здійснювати свій творчий задум, лоджію потрібно утеплити, здійснити демонтаж балконного блоку і частини стіни, розташованої під вікном.
  • Поліпшення тепло- і звукоізоляційних властивостей. Під час об’єднання балкона і кухні можна поліпшити тепло- і звукоізоляційні властивості, за рахунок утеплення і установки скла. Повинні бути утеплені все поверхні лоджії починаючи від стін підлоги і закінчуючи стелею. При бажанні по периметру встановлюють систему «тепла підлога» або батареї для обігріву. Для засклення бажано використовувати багатопрофільні склопакети з пластика або дерева. Таким чином можна отримає надійну ізоляцію.