Перед тим, як приступати до ремонту квартири, необхідно собі чітко уявити її оновлений вигляд. І якщо підходити до справи ґрунтовно, то без дизайн-проєкту тут не обійтися.

За допомогою такого проєкту можна візуалізувати і деталізувати майбутній інтер’єр, реалізувати на його основі технічне завдання, скласти план майбутніх робіт. І по факту – отримати той результат, на який ви розраховували.

На даний момент сфера послуг по дизайну досить обширна. Можна замовити як концепцію проєкту, так і скористатися послугами повного контролю при проведенні ремонту.

Замовляючи дизайн-проєкт ви можете висловити всі свої побажання не тільки по оформленню інтер’єру, але і по його меблювання. Тобто ви повинні максимально точно описати всі свої переваги і ваше бачення майбутнього інтер’єру.

На основі цього дизайнери підготують пакет документів з плануванням приміщень, схемами, ілюстраціями, 3D-візуалізацією і т.п. І в результаті ви зможете побачити майбутній інтер’єр своєї квартири.

Всі рішення та ідеї, які реалізуються в дизайн-проєкт в обов’язковому порядку узгоджуються з замовником. Тому, якщо вас щось не влаштовує або є бажання підкоригувати якісь моменти, то обов’язково слід про це сказати.

Робота професійного дизайнера в тому і полягає, щоб повною мірою реалізувати саме ваші задумки і бачення майбутнього інтер’єру. У разі необхідності спеціаліст по вашому проекту допоможе визначитися з вибором найбільш оптимального рішення.

Основні завдання дизайн-проекту

При створенні дизайн-проєкту від фахівця потрібно:

  1. вписати з існуючі рамки обраний замовником стиль і оптимізувати його під конкретне простір;
  2. провести грамотне зонування (фактичне або візуальне);
  3. гармонізувати приміщення;
  4. ергономічно організувати місця для зберігання речей, грамотно реалізувати робочі площині, подбає про зручність;
  5. збалансувати навколишній простір;
  6. продумати максимально ефективне освітлення;
  7. врахувати побажання замовника.

Після проведеного ремонту за розробленим дизайн-проєкту замовник отримує комфортне планувальне рішення укупі з сучасним функціональним простором.