Багато з нас мріють жити у своєму будинку. І щоб він був дерев’яний, тому що саме такий будинок має багато переваг, найголовнішою з яких є екологічні матеріали. Але такі будинки є легкозаймистими. Тому установка печі в дерев’яному будинку повинна бути виконана правильно, щоб не виникло ніяких небезпек, які понесуть за собою багато наслідків.

Довіритися, звичайно, краще за все професіоналам, проте буде зовсім не зайвим самим ознайомитися з основними вимогами установки.

Вибрати певне місце, куди буде встановлена ​​піч допоможуть фахівці. Тут є багато нюансів для правильного функціонування. Адже це не просто засіб розкоші, першочергова функція її опалення всього будинку. Також варто врахувати, яким чином буде відбуватися монтаж димоходу, яким буде доступ до печі, чи не буде поруч перебувати матеріали, які дуже швидко спалахують. Тому установка печі буде виконана правильно, якщо буде місце для підключення димаря. Ніщо не повинно при цьому заважати. В процесі експлуатації, як і з іншою технікою, печі необхідно гідне обслуговування. Потрібно періодично виймати золу, чистити її від сажі. Тому необхідно залишити просторе місце там, в який бік буде відкриватися двері.

Завдяки зручній установці, а також незначної ваги, залізні печі користуються популярністю.

Важливим моментом також є фундамент, на який ця піч буде встановлена. Саме тому варто врахувати кілька моментів, при яких він точно необхідний:

Якщо маса печі не перевищує ста кілограм, фундамент можна не робити. Підійде будь-яка міцна і найголовніше негорюча поверхню. Якщо ж маса перевищує цю норму, то обов’язково використовується бетонна подушка.

Встановлювати піч можна тільки після того, як вже вставлені вікна і зроблені дверні прорізи. Для ефективної роботи печі варто встановити її в місцях не сильно активного руху повітря. У вузьких кімнатах, а також в кімнатах з маленькою площею категорично забороняється встановлювати печі. Також відзначимо, що на підлозі під піч обов’язково монтується протипожежна лист. Простими словами це азбестовий картон, а зверху кладеться лист стали.

Звичайно прочитавши всі інструкції в інтернеті, можна і самому все зробити, але все, же краще довіритися професіоналам, які займаються цим не перший рік.

Підводячи підсумок можна сказати, що завдяки дотриманню всіх норм і правильному монтажу, піч або камін, встановлені в дерев’яному будинку, буде радувати своїх мешканців.