Оформлення житлового простору безпосередньо впливає на настрій і рівень комфорту.

Не дивно, що з часом у власників квартир і будинків виникає непереборне бажання внести в інтер’єр якісь зміни, ось тільки обмежений бюджет часто не дозволяє реалізувати ці плани.

Однак навіть з невеликою сумою можна домогтися бажаного результату, для цього є кілька бюджетних способів.

Звільняємо приміщення від сміття

Часто буває так, що людина живе поруч з речами, яким вже давно місце на контейнерному майданчику: старий (найчастіше неробочий) телевізор або інша техніка, старі меблі, поліграфічна продукція і багато іншого.

Завдяки утилізації непотребу ваша кімната кардинально зміниться: вона стане більш ошатною, в ній знову захочеться перебувати.

Крім того, після викиду старих речей з’явиться вільний простір, який можна використовувати на свій розсуд.

Змінюємо оформлення стін

Щоб перетворити простір кімнати, зовсім не обов’язково робити дорогий ремонт, досить змінити оформлення стін. Зробити це можна двома способами: за допомогою обклеювання шпалер або фарбування стін.

Найкраще, щоб шпалери відрізнялися від попередніх як за колірною гамою, так і по візерунку. Якщо грошей на покупку шпалер для всієї кімнати не вистачає, то спробуйте переклеїти хоча б одну стіну.

Такий спосіб можна розцінювати як неординарне дизайнерське рішення і можливість заощадити.

В результаті обклеювання шпалер і фарбування стін утворюється багато сміття, що є ще одним фактором, через який люди роками не вирішуються на ремонт.

Однак насправді ніякої проблеми немає, оскільки десятки компаній здійснюють вивіз будівельного сміття, причому за доступними цінами. Власнику житла потрібно лише подзвонити, а все інше візьмуть на себе співробітники таких фірм.

Заміна домашнього текстилю

Вигляд кімнати формується кількома деталями, в тому числі і шторами. Якщо вони використовуються протягом декількох років, то в цьому випадку навіть найстильніші штори встигли «намозолити очей».

Щоб перетворити кімнату, підберіть на зміну більш свіжий і цікавий варіант. При виборі штор враховуйте, щоб колір і тональність (хоча б в окантовці) відповідали стін.

Якщо бюджет дозволяє, то в колір штор обтягніть подушки на дивані, замовте в цій тональності скатертину для столу (якщо такий є в кімнаті).

Для ще більшого посилення ефекту переставте в кімнаті меблі змініть освітлення, використовуйте інші елементи декору.

Все це не зажадає великих капіталовкладень, але дозволить домогтися кардинального перетворення інтер’єру.