Для кожного з нас важлива особиста гігієна, особливо, для прекрасної статі. Щоб вирішити це завдання, існують різні прилади, але не всі з них можна встановити в кожній квартирі, наприклад, біде, яке просто іноді не поміщається у ванній кімнаті.

Існує інший вид вирішення цього питання – гігієнічний душ, який можна вбудувати в унітаз. Однак якщо купувати його у вигляді вбудованої комплектації, то така конструкція також може виявитися досить громіздкою. Найпростіший і недорогий варіант – це гігієнічний душ, оснащений змішувачем. Він має різні способи установки, вибір якого буде залежати від вашого бажання і розмірів ванної.

У чому полягає особливість гігієнічного душу?

Його досить не важко монтувати. Підключити гігієнічний душ можна з різних точок сантехніки. Це можуть бути як змішувачі в раковині, так і унітаз, труби в туалеті або ванній, і т. п. Даний прилад може закріплюватися до будь-якої поверхні, а варіанти його застосування є дійсно універсальними. Ви зможете приводити в порядок не тільки себе, а й доглядати за дітьми, людьми похилого віку або хворими членами сім’ї, що значно полегшує клопоти у відповідних життєвих ситуаціях. Крім того, в порівнянні з вказаними приладами особистої гігієни, гігієнічний душ не так дорого коштує. Дізнатися докладніше про його різновидах ви зможете нижче.

Існує настінний душ, змішувач від якого можна встановити на трубної магістралі. Лійку, як правило, мають у своєму розпорядженні на стінах в власниках. Перед тим, як використовувати його, слід відкрити кран змішувача, а для пуску води існує спеціальна кнопка.

Також є вбудована різновид гігієнічного душа, деталі якої приховують, крім лійки і панелі управління. Однак такий прилад поміститься не в будь-якій ванній, а також змушує користувачів іншого робити ремонтні роботи, щоб встановити його.

Крім того, в точках продажів можна зустріти гігієнічний душ, оснащений приладом для регулювання температурного режиму – термостатом. Такий душ монтується або встановлюється як настінний.

Ще одним різновидом гігієнічного душа є прилади для суміщених кімнат – ванни і туалетної. Від звичайних моделей його відрізняє наявність спеціального відводу, який приєднується до змішувача. Він підключається як унітазу, так і до раковини.