Торговий бренд джакузі належить однойменній компанії, яка першою випустила цей винахід на ринок сантехніки. Всі інші аналоги джакузі, вироблені іншими фірмами, називаються гідромасажними ваннами.

У народі, однак, слово джакузі прижилося і застосовується до будь-якої ванни, де є функція гідромасажу. Вважається, що купити джакузі — отже, жити в достатку на розкішній віллі, не бути обмеженим фінансами, ні простором.

Дійсно, вартість гідромасажної ванни може бути високою, проте за габаритами вона цілком може вміститися у стандартній ванній кімнаті. В даний час пропонується величезна кількість джакузі різних розмірів, форм і конструкцій.

Серед цього багатого асортименту завжди можна підібрати досить економічний та компактний варіант і для простої житлової квартири.

Гідромасажна ванна джакузі багатьом давно перестала здаватися непотрібною розкішшю. Тим, хто хоч раз випробував її у дії, не захочеться розлучатися з нею ніколи.

Приємний гідромасаж дозволяє розслабити м’язи тіла та забутися після напруженого робочого дня. Регульований тиск води дає видимий ефект при ускладненнях остеохондрозу, целюліті, ожирінні.

Лікувальні властивості гідромасажу є неоціненними, і їх варто використовувати, якщо у вас є проблеми зі здоров’ям.

Не варто гнатися за дешевизною. Найдешевші джакузі можуть мати недостатню кількість форсунок або неправильне розташування на бортах, вони швидше виходять з ладу і не завжди зручні для використання.

При покупці ванни краще проконсультуватися зі спеціалістом, який допоможе зробити оптимальний вибір.

Тим, хто має зовсім малі санвузли і не може дозволити собі придбання цілої ванни, не варто відмовлятися від лікувального гідромасажу. У будь-якому магазині сантехніки вам запропонують відмінні варіанти компактних та зручних душових кабін із гідромасажем.

Щоправда, така процедура трохи відрізнятиметься від водяного масажу в джакузі, і ви не зможете лежати у ванні, проте своєї корисності вона не втратить.

Багато душових кабін обладнані спеціальним відкидним сидінням, на якому можна відпочити під час гідромасажу.

Крім того, тільки вертикальний масаж здатний повноцінно зміцнити м’язи спини у випадках, коли є показання лікаря-ортопеда. П’ятнадцять хвилин гідромасажу легко замінять похід у поліклініку до масажиста чи півгодини занять у тренажерному залі.

На питання, чи варто купувати джакузі, можна відповісти так: так, якщо ви маєте в своєму розпорядженні містку ванну кімнату, і ні, якщо ви готові придбати душову кабіну з гідромасажем.