Показати свій сильний характер, прагнення виділитися допоможе стилістика під назвою лофт. Наскільки цей напрямок актуальний на сьогоднішній момент? Він показує вашу ультрасучасність і може бути абсолютно різноманітним.

Щоб уявити собі особливості оформлення, згадайте промислове підприємство – саме такі риси матиме ваше приміщення. Високі стелі і цегляні (декоративні, звичайно) стіни, стильна сталева сантехніка відмінно підійдуть в вашому випадку. Зараз багато ресторанів намагаються переробити свої приміщення під цей стиль, враховуючи його популярність. Ви також можете обладнати в цьому напрямку всю квартиру, в тому числі зробити такий дизайн ванної кімнати. Доведеться обов’язково продумати всі деталі, адже ця стилістика вимагає своїх особливостей. Підбирайте оригінальну сантехніку: наприклад, відмінно підійде унітаз без обідка, стильна душова кабіна. Взагалі, вам варто звернути увагу на підвісну сантехніку, яка завжди виглядає більш виграшно. Саме на таких моментах ми будемо робити наголос в нашому матеріалі.

Стильна ванна або оригінальна душова

Основним каменем спотикання є саме це питання. Незважаючи на те, що для промислових приміщень більш характерні душові кабіни зі скла, багато людей все-таки вважають за краще їм ванни. Підійде і такий варіант, якщо ви подбаєте про його правильному оформленні. Тут доречно буде виглядати сталева конструкція, спеціально неокрашенная, стінки якої закривати небажано (не використовуйте екран). Непогано буде виглядати керамічний виріб. Якщо ви все-таки виберіть скляну кабінку, підберіть більш функціональну модель, яка забезпечить розслаблюючі функції – наприклад, масажну. Також не забувайте направити освітлення в цю сторону, тоді приміщення буде виглядати більш оригінально.

Своєрідна раковина

Оптимальним варіантом у вашому випадку буде підвісна раковина з тумбою для ванної. Саму раковину також бажано підібрати зі сталі, щоб вона гармоніювала з ванною. Можете вибрати підвісну тумбочку, яка буде нестандартно виглядати. З матеріалів для таких шафок можемо порадити пластик. Перейдемо до оригінальних унітазів без обідка, а також інших предметів цього приміщення.

Підбираємо унітаз

Зробимо підказку при виборі такого виробу: хорошим вибором буде унітаз без обідка. Порекомендувати можемо виробника Коло, виходячи з позитивних відгуків на форумах. Добре в вашому випадку будуть виглядати підвісні моделі, які крім іншого, економлять простір у вбиральні. Настінні конструкції дуже міцні і ідеально вписуються в промислову тематику.