Кожна господиня, вибираючи меблі для свого будинку, хоче знайти не тільки красиві речі. Вони повинні бути якісними, відповідати дизайну всього будинку. І вибору ванни це теж стосується. Варто відзначити, що ванна повинна відповідати розмірам кімнати.

Виділяють кілька моделей ванн. Вони можуть бути сталеві, чавунні або акрилові. Кожен вид має свої плюси і мінуси. Щоб зрозуміти з якого матеріалу ванна краще, розглянемо кожен вид.

Чавунні моделі самі перевірені. При цьому чавунні ванни покривають двома шарами емалі. Саме завдяки такому покриттю, ванна виходить гладкою, а також вона не покриється іржею. Плюси такого матеріалу: міцність, стійкість до корозії, доглядати за такими ванними дуже легко. Найголовніша перевага в тому, що в таких ванних довго зберігається тепло. Мінусів менше, але вони значні. Це велика вага, невеликий вибір форм, а також складність відновлення покриття при пошкодженні.

Для моделей зі сталі використовують конструкційний вид. По своїй міцності, такий матеріал ні чим не поступається чавуну, але завдяки пластичності і ковкості, можна створити різні форми і конструкції. Покривають такі ванні акрилової емаллю. Відзначимо, що через гнучкості, такі моделі прогинаються під впливом значної ваги. Переваги: ​​різноманітні форми, зносостійкість і невелику вагу. Недоліки: високий рівень шуму під час наливання води, прогинається під вагою, остигає також швидко, як і нагрівається.

Що стосується акрилових ванн, то матеріал для їх виготовлення гнучкий і пластичний. Завдяки цьому можна надати будь-яку форму і забезпечити її різними технічними системами. Тому вибираючи ванну з такого матеріалу потрібно приділити особливу увагу якості. Найкраще якщо в складі буде такий компонент як кварил. Це суміш акрилу з кварцовим піском. Тому вартість таких ванн вище. Плюсами таких ванн можна назвати: широкий асортимент, різні форми і розміри; швидкий прогрів і приємна поверхня. Недоліки: вразливість до побутових хімічних речовин, високій температурі і механічних пошкоджень.