На сьогоднішній день виробники меблів пропонують покупцеві великий вибір виробів, що мають різний зовнішній вигляд, конструкцію та інші особливості. Однією з найпопулярніших моделей в категорії “м’які меблі” є диван-акордеон.

Так, наприклад, серед такого широкого різноманіття варіацій не важко підібрати і придбати кутовий диван акордеон, який прекрасно впишеться в інтер’єр приміщення, буде зручним і функціональним. Далі ми докладніше розповімо про такого різновиду диванів, представимо їх особливості, переваги, комплектацію.

Що являє собою диван-акордеон?

Диван-акордеон – це диван, який має складну конструкцію і поєднує в собі функції дивана і ліжка. Такий диван прекрасно підходить для невеликих квартир, де важливо по максимуму заощадити простір. Диван без праці можна розкласти при необхідності, трансформуючи його в ліжко, а після використання скласти назад.

Комплектація дивана-акордеона

Диван-акордеон складається з наступних елементів:

  • каркас;
  • підстава;
  • наповнювач;
  • оббивка.

Також у продажу можна знайти дивани з додатковими комплектуючими – наприклад, відсіками для білизни, подушок і іншого приладдя, бічними поличками і іншими елементами.

Для виготовлення підстави використовуються сучасні ортопедичні матеріали, що забезпечують якісний повноцінний відпочинок і правильний розподіл навантаження по всьому тілу. Наповнювач відрізняється довговічністю, стійкістю до навантажень, екологічністю.

Що стосується оббивки, то тут можуть бути використані різні матеріали і тканини – все залежить від індивідуальних переваг замовника. Можна підібрати сам матеріал, його колір, фактуру та інше.

Переваги дивана-акордеона

Мабуть, одна з основних переваг такої конструкції – економія місця. На відміну від звичайної ліжка, такий диван буде займати набагато менше місця в складеному вигляді, проте при необхідності його можна трансформувати в ліжко і використовувати за призначенням.

Сучасні механізми відрізняються міцністю і надійністю – це ще одна перевага подібної конструкції.

Зручність і простота використання – третя гідність дивана-акордеона. Будь-яка людина без зусиль зможе розкласти і скласти диван-акордеон легким рухом руки.