Шафа-купе вважається одним з найпопулярніших видів меблів, і цьому є маса причин. Розглянемо її основні переваги.

Багатофункціональність

Завдяки великій кількості відділів в конструкції шафи поміститься як одяг та постільну білизну, так і побутова техніка, книги і багато іншого.

Надійні меблі

Якщо ви регулярно будете перевіряти, в якому стані знаходяться ролики, а також напрямні, по яких переміщаються двері-купе, очищаючи цю зону від пилу і сміття, то конструкція прослужить вам довгий час, не доставляючи клопоту.

Економне використання простору

Двері шафи-купе так влаштовані, що при відкриванні та закриванні не створюють “мертву зону”, діючи за принципом купе.

Так ми можемо використовувати вивільнену територію під свої потреби. Ці меблі просто створена для вузьких приміщень, адже прекрасно в них вписується. А розсувні двері не “з’їдають» простір.

Внутрішнє наповнення даної конструкції може бути абсолютно різним

Замовляючи шафа-купе, тільки ви вирішуєте, як організувати внутрішній простір, яким буде наповнення, скільки саме полиць, кошиків і штанг для вішалок тут потрібно, і як їх краще розмістити.

Навіть якщо ви захочете облаштувати в шафі невеликий робочий простір, то це можна буде легко організувати, не кажучи вже про зону для велосипеда, прасувальної дошки або інших габаритних речей.

Універсальність

Шафа-купе легко вписується в будь-який інтер’єр. Одночасно здорово він буде виглядати як в спальні або вітальні, так і в дитячій кімнаті і передпокої.

Візуальна складова

Замовляючи шафа-купе, при оформленні фасадів можна використовувати абсолютно різні за фактурою і кольором матеріали.

Завдяки цьому будь-яка фантазія, що стосується дизайну меблевого виробу, може бути здійснена. Шафа-купе легко впишеться в будь-яку обстановку, наблизивши його до стилю інтер’єру вашої квартири.

Підкуповує і можливість використання дзеркальних поверхонь – такий підхід допоможе зробити вузьке і коротке приміщення більш широким і довгим, збільшити освітленість в тій зоні, де недостатньо світла.

Зонування простору

Вирішили візуально розділити приміщення великої площі на кілька зон? Шафа-купе легко допоможе впоратися з цим завданням.

Даний предмет меблів в такому випадку виконує функцію стіни, і створює відчуття ізольованості приміщення.

Економія матеріалу

Якщо ви вирішили замовити вбудована шафа-купе, то значно заощадите на матеріалі. Адже в більшості випадків його верхній, нижній, задній і бічними стінками є стіни приміщення.

Величезна місткість

Весь простір в ширину, висоту і довжину буде використано під зберігання речей.

Тепер ви знаєте про всі переваги даних меблів. Її вартість не вище звичайного шафи, але переваг перед ним значно більше.