Розсувні драбини активно застосовуються в сфері будівництва та ремонту. Ці конструкції необхідні, щоб виконувати певні роботи на висоті. Вони багатофункціональні і практичні.

Завдяки вдосконаленій конструкції розсувної драбини, можна змінювати висоту підйому. Самі вироби є досить стійкими. Можуть витримувати до 150 кг, при цьому їхня вага не перевищує 35 кг.

Використовуватися сходи розсувні може приватними особами в побуті:

  1. ремонт – фарбування стелі, заміна лампочок і т. п .;
  2. прибирання – миття панорамних вікон і люстр, зняття карнизів;
  3. щоб забратися на горище;
    вуличні роботи – прибирання снігу з даху, підрізання гілок дерев в саду, інше.

Також активно застосовуються вироби будівельними бригадами. Вони суттєво спрощують процес виконання поставлених завдань. Висота конструкції може досягати 5 метрів. Для її застосування не потрібно використовувати опори, так як конструкція самостійно і стійко стоїть на землі. Вага розподіляється рівномірно.

Особливості алюмінієвих розсувних драбин

Великою популярністю користуються вироби з алюмінію. Сходинки з даного матеріалу максимально зручні, міцні і довговічні. Антикорозійні властивості є додатковою перевагою. Вага не надто великий, що спрощує транспортування. Ціна розбірних виробів є доступною.

Конструкція універсальної розкладний сходи має кілька секцій:

  • приставні – для цього виду потрібно опора у вигляді стіни;
  • драбина – має продуману конструкцію, яка потребує опори;
  • висувна – функціональна і більш висока (в порівнянні з драбиною);
  • драбина з висувається секцією.

Кожна секція може від’єднуватися і використовуватися окремо. Це робить товар багатофункціональним. Особливі вимоги до зберігання відсутні. У зібраному вигляді сходи займають мало місця. Її можна заховати в коморі, підсобному приміщенні, шафі.