Багато хто знає, що за допомогою дзеркал можна змінити і перетворити інтер’єр кімнати. З їх допомогою, можна збільшити площу кімнати, змінити планування, а також виправити недостатню освітленість. Вам допоможуть деякі правила.

У передпокої без дзеркала не обійтися, адже перед виходом на прогулянку або при зустрічі гостей ми обов’язково повинні на себе подивитися. Важливо знати, як розміщувати правильно дзеркала.

У просторому коридорі або передпокої потрібно встановити дзеркало в повний зріст. Якщо коридор вузький, то найкращим місцем для нього буде бічна стіна.

У ванній кімнаті дзеркал не може бути багато, вони необхідні як світло або вода. Для кращого огляду вам допоможуть дзеркала маленьких розмірів, їх краще кріпити під нахилом, щоб краще розгледіти вид ззаду. Хорошим варіантом буде дзеркальна плитка, або дзеркальні вставки, тоновані під колір кераміки.

Важливим елементом є дзеркало в дитячій кімнаті, адже малюкові необхідно стежити за своїм зовнішнім виглядом. Також дзеркало може стати своєрідним колажем фантазій дитини.

Спальна кімната не вимагає великої кількості дзеркал. Буде досить невеликого дзеркальця в шафі.

Дзеркало у вітальні бажано мати у своєму розпорядженні в якості декоративного елемента, адже в вітальні не розглядають себе в дзеркало.

Прикрасити дзеркало можна різними способами, наприклад, застосувати ефект старіння, або піскоструминну шовкографію. Витончено будуть виглядати дзеркала різноманітних геометричних форм. Будь-які експерименти допоможуть перетворити вашу кімнату.

Як говорили в давнину філософи, чим більше дзеркального простору над головою людини, тим більше він духовно зростає.