Натуральні матеріали дозволяють виконати стильний інтер’єр, уникаючи великих витрат. Ось один з рецептів.

Придбайте прості меблі з берези або сосни. Використовуйте штори з фактурою льону (синій, зелений і коричневий). Киньте на підлогу, поставте кований підсвічник, додайте вазочку з слюди – і кожен, хто подивиться на такий куточок, відзначить: тут живе дизайнер.

Хоча синтетика доступніше і яскравіше, від натуральних покриттів при створенні дизайну інтер’єру відмовлятися не варто. Найдавнішим матеріалом для килимів є вовна. Вовняні килими м’які і красиві – це відомо всім. Але не всі знають, що вони є ще і пожежобезпечними, так як шерсть повільніше запалюється. На відміну від синтетики, вовняні килими гірше піддаються процесу забарвлення, з цієї причини найчастіше зустрічаються спокійних натуральних тонів.

Недоліки вовни – цвіль і міль – фірми навчилися усувати спеціально призначеними для цього просоченнями. Циновки – килимки і килими, виконані з натуральних волокон. Колись їх знаходження в будинку говорило про бідність господарів, а тепер – про добрий смак і достатку.

Ось приклад натурального гостинного приміщення. Білий колір відмінно доповнює відтінки дерева: при даному сусідстві вони виходять на передній план. Досить цікавий стіл, виконаний з вибіленого дуба. Фактуру стіни з каменю повторюють «м’яті» абажури – сучасний ударний акцент. Плетені деталі максимально урізноманітнюють асортимент фактур. А посуд повинна бути як там не є простий, в даній компанії крохмальна скатертину зі скромною мережкою буде здаватися урочистій і розкішною.

Наповнений природними матеріалами інтер’єр стане таким спокійним, що придбає терапевтичні властивості. Плетінка, камінь, кераміка і дерево – безпрограшна комбінація. У такому оточенні відпочиваєш душею і тілом.

Мається на обстановці щось середземноморське: відкриті балки на стелі, віконниці на вікнах, кам’яну підлогу, викладений мармуром, але такий фактури і відтінку, що на ньому немає навіть сліду пихатості. Парадокс: масивні плетені крісла представляються повітряними, а дерев’яний невеликий столик – масивним. Оригінальний вибір аксесуарів: далеко не кожен може розгледіти в простій шишці великі можливості.