Навіть на кухні, яка не володіє просторими розмірами, доводиться проводити чимало часу. Для того, щоб це приміщення стало комфортним, затишним і функціональним, сучасні дизайнери пропонують безліч різних варіантів оформлення. Найкраще, коли меблі для кухні оформлені в єдиному стильовому рішенні з іншим інтер’єром. Найкращим варіантом для маленької кухні вважається кутовий гарнітур.

Заощаджуємо місце

Існує кілька простих рішень, які допоможуть залишити якомога більше вільного простору:

1. Розкладний стіл. Такі меблі збереже багато місця, але при цьому її можна розкласти і зручно розміститися на обід всією сім’єю. Якщо сім’я складається з двох чоловік, то, збільшивши трохи підвіконня, з нього можна організувати прекрасне місце для щоденних трапез.
2. Полички і гачки. Можна розкласти різні корисні дрібниці по невеликих поличках і розвісити на гачки – це дуже зручно – так як часто використовувані кухонне приладдя завжди будуть під рукою.
3. Вбудована техніка. Хорошим рішенням для маленької кухні буде вбудована побутова техніка, наприклад, плита, духова шафа, пральна машина та інше.

Якому дизайну надати перевагу у невеликому приміщенні?

Маленьку кухню можна оформити в будь-якому стилі – вона буде виглядати добре, але потрібно обов’язково враховувати наступні моменти:

  • краще підійдуть світлі тони для меблів і оформлення стін, можна з дрібним малюнком – таке приміщення буде візуально здаватися більше;
  • можна зробити акцент на стіні над робочою поверхнею – оформити її мозаїкою, плиткою, або використовувати фотодрук;
  • зонірованноє освітлення – точкові світильники над робочою поверхнею і миттям – це не тільки зручно, а також вони візуально зроблять приміщення трохи більше;
  • використання скла в інтер’єрі (скляні або прозорі вставки на фасадах, скляний прозорий стіл) дозволяє маленькій кухні здаватися більше;
  • штори краще підбирати до кольору стін або німого світліше.

Так що, якщо вам доводиться миритися з маленькою кухнею, сучасні поради дизайнерів і продумані винаходу інженерів, допоможуть вам вирішити цю задачу з максимальною користю і комфортом. А так же допоможуть підібрати оптимальний відмінний дизайн.