Технічні засоби в будинку впливають на безпеку і комфорт нашого життя. Тому вибирати їх потрібно не тільки, звертаючи увагу на зовнішній вигляд, але і на функціональність, зручність при експлуатації, а так само надійність. На сьогоднішній день продаж змішувачів здійснюється у спеціалізованих магазинах. Від наявності змішувачів залежить чистота і гігієна у вашому домі.

Основним їх завданням є подача води потрібної температури. Але якщо 2 – 3 десятки років назад в кожній квартирі у ванній кімнаті були встановлені двохвентильні змішувачі, які були майже всі однаковими, то на сьогоднішній день в спеціалізованих торгових точках можна побачити величезну різноманітність сантехнічної продукції, що відрізняється один від одного як зовнішніми даними, так і модифікацією. І придбання даного приладу стає для багатьох непростою справою.

Існує багато критеріїв, на які потрібно звертати увагу, вибираючи змішувачі.

Щоб не бути розчарованим, при покупці технічної установки необхідно враховувати:

– призначення змішувача;
– вартість і виробника;
– Місце встановлення; вид виливу;
– дизайн;
– тип регулювання.

Види змішувачів

Ванна кімната відноситься до тих приміщень, де можуть використовуватися відразу кілька змішувачів: для раковини, для ванни, для душової, для біде. У кожного типу змішувачів є відмінні риси. До душовим або кабінок змішувач зазвичай продають вже з усіма комплектуючими доповненнями. Для раковин більшою популярністю користуються змішувачі, виготовлені за європейськими стандартами, де є донний клапан, щоб закривати і відкривати слив.

Змішувачі для ванної призначені для розподілу і регулювання водного струменя в кран або душ. У спеціалізованих магазинах пропонують великий асортимент подібних пристроїв, які можна вибрати залежно від ваших вимог. Так само слід сказати про універсальні змішувачах, за допомогою яких можна подавати воду в ванну або раковину. Наділений подовженою формою виливу, такий змішувач отримав другу назву «гусак». Не дивлячись на те, що встановлюють його над ванною, можна повертати носик до поруч стоїть раковині і користуватися одним обладнанням. Через непомітного дизайну і частого ремонту через знос прокладки з гуми, дані конструкції зустрічаються не так часто.

Купуючи змішувач, необхідно звертати увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Сучасні виробники частіше випускають пристрої з хрому, латуні, пластика. Найміцнішими і довго службовцями є змішувачі з латуні.