Сьогодні ми хочемо познайомити вас із таким способом оновлення ванни, як використання акрилової вставки. Цей спосіб є досить інноваційним і завойовує дедалі більшу популярність у нашій країні.

Акрилові вставки у ванну виготовляються шляхом штампування з акрилу. При цьому розміри та форма таких вставок збігаються з конфігураціями та розмірами ванн стандартних розмірів.

Акрилові вставки у ванну виготовляються різними виробниками, тому їх якість може змінюватись в той чи інший бік.

Так, наприклад, якіснс акрилова вставка у ванну виготовляється на сучасному обладнанні із високоякісного сантехнічного акрилу та відповідає державним стандартам, що підтверджується сертифікатом санітарної відповідності.

Встановлення акрилової вставки в стару ванну, перетворить її до невпізнання і подарує їй друге життя, а ви насолоджуватиметеся досконалістю оновленої ванни.

При цьому робота по встановленню вкладиша або, як ще називають цю технологію, “ванни у ванну”, займе лише кілька годин, якщо, звичайно, це буде кваліфікований фахівець.

Технологія встановлення акрилового вкладиша

Технологія подібного оновлення ванни була розроблена в Австрії більш ніж 40 років тому і на сьогоднішній день користується заслуженою популярністю у всіх європейських країнах. Нещодавно ця технологія з’явилася і в нашій країні.

Технологія встановлення акрилового вкладиша:

 1. Вставка з акрилу відповідного розміру вставляється в ванну, що реставрується, і приклеюється. Для приклеювання використовують спеціальну багатокомпонентну монтажну піну. Такий підхід до кріплення вкладиша необхідний для того, щоб ванна та вкладиш щільно примикали один до одного, а з’єднання у точці зливу було герметичним.
 2. Отвори зливу та переливу повинні бути обов’язково промащені герметиком для запобігання попаданню води між ванною та вкладишем.
 3. Для рівномірного приклеювання акрилового вкладиша після закінчення всіх робіт ванну наповнюють водою і залишають її наповненою близько 12 годин.
 4. Через добу після проведення реставраційних робіт ванною можна користуватися за прямим призначенням.

Акрилова вставка у ванну та її переваги

Акриловий вкладиш у ванну може похвалитися цілою низкою переваг:

 • Якісний акриловий вкладиш, як стверджують фахівці, має тривалий термін служби (15-20 років). Згодом акрилова вставка може трохи потьмяніти. Але досить натерти вкладиш зубною пастою і колишній блиск повернеться. Отже, можете взяти собі на озброєння цей нехитрий спосіб догляду за акриловим вкладишем.
 • Відреставрована подібним чином ванна не вбиратиме в себе бруд і іржу, а також вона не пожовкне з часом. Пов’язана з тим, що акрил має закриту непористу структуру, тому його поверхня не забруднюється.
 • Оновлення ванни шляхом вставки акрилового вкладиша обійдеться вам дешевше, ніж покупка нової ванни, особливо чавунної. До того ж цей спосіб зручний у тому випадку, коли планується оновлення ванни без проведення інших ремонтних робіт.
 • Догляд за ванною після такого поновлення досить простий. Ванну необхідно час від часу мити рідким миючим засобом (без абразивних частинок) і вона буде виглядати як нова довгий час.
 • У вашій ванній підвищаться звукоізоляційні та теплоізоляційні характеристики, що особливо помітно після “дзвінкої” та “холодної” сталевої ванни.
 • Якісний акриловий вкладиш досить ударостійкий, так як його товщина становить близько 6 мм, а в його основі знаходиться чавунна або сталева основа.
 • Акрилова вставка має високий ступінь гігієнічності, вона екологічна, безпечна та відповідає всім гігієнічним та санітарним вимогам та нормам.