Текстиль на вікнах виконує відразу кілька функцій. По-перше, він гарантує максимальну ступінь приватності. Досить часто з вікон навпроти докучливі сусіди чогось інспектують, що відбувається у Вашій квартирі. Крім того, штори здатні захищати житлове приміщення від проникнення променів ультрафіолету.

Природно, штори дають можливість зробити приміщення комфортним, затишним. У нижчеприведений публікації будуть описані найбільш поширені види тканин, які використовуються для виробництва штор.

Оптимальний вибір для вітальні і кухні

Відзначимо, що вищезазначені приміщення абсолютно різняться за своїм призначенням. А це означає, що і матеріал для створення штор буде істотно відрізнятися.

Якщо мова йде про вітальні, то нижченаведений перелік виглядає найбільш привабливим:

  • сатин;
  • жакард;
  • парча;
  • гобелен;
  • муслін.

Можна відзначити, що всі вищезазначені тканини мають гранично щільною структурою. В цьому і полягає їхня перевага. Незважаючи на свою вагу, вони все одно здатні створювати привабливі складки, які лише прикрашають інтер’єр.

Гобелен і муслін особливо привабливі тим, що не збирають на себе велику кількість пилу. Крім того, вони протягом тривалого проміжку часу не мнуться.

Зовсім інакше виглядають критерії вибору штор для кухні. У цьому приміщенні традиційно високий рівень вологості. Крім того, присутні різного роду запахи і забруднювачі. Отже, штори повинні бути такими, щоб не вбирати все це. Мова йде про синтетичні варіантах – нейлон і полісатін – це ідеальний вибір.

Штори в дитячу і спальню

Якщо говорити про дитячу кімнату, то штори повинні бути максимально стійкі до прання. Можете бути впевнені в тому, що штори з дитячої доведеться прати регулярно і багато.

Вибирайте матеріал, який не линяє і не змінює своєї структури після численних прань.

Говорячи про спальню, рекомендується вибирати так звані штори «black-out». Вони відрізняються наявністю додаткової підкладки, що дозволяє повністю блокувати сонячні промені.