Для когось дачний будинок, по старій пам’яті, залишається місцем для вивезення старого мотлоху, а хтось сприймає це місце як благодать і намагається зробити все, для того щоб створити затишок, комфорт і свободу від міської суєти.

Інтер’єр для дачі – змішання стилів

Стилі інтер’єрів, що годяться для облаштування дачі, якщо і мають обмеження деякими традиціями, але все-таки досить різноманітні і залишають великий вибір для вашої фантазії.

Дача або будинок в селі – це неповторний світ для відпочинку і його необхідно змайструвати абсолютно іншим, несхожим на звичне житла. Інтер’єр дачі повинен бути оформлений ще більш затишно і якісно, ​​ніж міська квартира.

Для створення інтер’єру за традицією найбільш широко застосовується сільський стиль (стиль кантрі). Але, інтер’єр в одному стилі з плином часу набридає, та й у різних членів сім’ї можуть бути абсолютно різні смаки. Тому часто рекомендується суміш стилів.

Наприклад, основним в інтер’єрі може бути класичної стиль: це обробка стін, стель, підлоги, А якщо до класики додати трохи кантрі? Наприклад, плетені меблі і абажури, адже саме вони повідомлять дачі необхідну теплу і затишну атмосферу.

В інтер’єрі дачі все повинно бути складено в унісон. А база співзвуччя – відповідність зовнішнього вигляду внутрішньої обстановці.

Пам’ятайте, що класика підходить до будь-якого дому, кантрі – до рубленого, а до цегляної дачі – сучасний, англійська або навіть один зі східних стилів.

Маленькі хитрощі

До них можна віднести вибір кольору, освітлення, тканини і аксесуари. Почнемо по порядку.

Стиль “кантрі” дає нам можливість працювати зі світлими тонами і натуральним деревом, використовувати будь-які меблі, він додає будинку затишок і не вимагає хитромудрого декору. Також поєднання теплої і холодної забарвлення стін дозволяють нам маніпулювати з площею приміщення.

Поєднання “кантрі” з сучасним стилем допускає використання сучасних матеріалів. Так, наприклад, якщо немає можливості настелити дощаті підлоги, то можна використовувати лінолеум, який імітує цю саму дошку.

Світло в інтер’єрі також дуже важливий. Спальню варто розташувати в східній стороні будинку, щоб щоранку вам відкривався прекрасний тонізуючий пейзаж. А столову і веранду – на заході, де щовечора, під час вечері ви могли б милуватися прекрасним заходом.

Що стосується внутрішнього освітлення, то для дачі найкраще підійдуть абажури, настільні лампи, торшери, бра, які зроблять будинок затишним і комфортним.

Тканини – це відмінний спосіб не тільки перетворити інтер’єр дачі, але і приховати його недоліки.

У стилі “кантрі” тканини підбираються в смужку, підійдуть всілякі драпірування зі шнурами і стрічками, або ж проявивши фантазію, ви можете, наприклад, розвісити канати або рибальські мережі, головне щоб це було гармонійно.

Так що фантазуйте, і нехай ваша дача буде прекрасним місцем для відпочинку після міської суєти!