Щорічно на ринку будівельних матеріалів з’являються нові продукти.

Пластик: високоякісний еластичний матеріал, який використовується для дренажних труб. Ці труби прості в установці, рідко засмічуються, але мають суттєві недоліки: крихкість і низьку стійкість.

У зв’язку з цим, доцільно використовувати оцинковані водостоки для міських будівель, і для заміських будинків. Так, сталеві листи, з яких вони виготовлені, схильні до корозії, але гальванізація і спеціальна обробка протидіють проникненню вологи і, отже, оберігають від утворення іржі. Ці водостоки з цинковим покриттям триватимуть довго. Їм не страшні зміни температури, тому вони не замерзають і не розплавляються, при впливі підвищеної температури і сонячного світла. І головна характеристика, яка привертає будівельників: пожежна безпека. На відміну від пластикових каналів, оцинковані не займаються, і не плавляться, при появі іскри або поблизу відкритого полум’я.

Шумоізоляція також є однією з важливих особливостей відсотків даного типу, особливо якщо в будинку живуть люди похилого або діти. В цьому випадку не розумно економити на покупці відсотків оцинкованих від виробника. Адже всі ми бажаємо відпочити в повному спокої.

Для того, щоб ця дренажна система працювала чітко, вам необхідно знати певні аспекти. Якщо вона використовується неправильно або не встановлена ​​належним чином, на поверхні труб можуть з’явитися подряпини і відколи, які можуть привести до вологи в цих місцях, що викликає окислення. Іржі схильні не тільки металеві покриття, які страждають від опадів. Існує також електрохімічна корозія. У разі контакту з міддю і оцинкованої сталлю відбувається хімічне окислення, викликане різницею в електричному потенціалі металів, а також при з’єднанні проводки цих матеріалів. Таким чином, якщо дах будівлі виконана з мідних плит, оцинкований дренаж годі було розміщувати. Або термін використання буде значно скорочений. Тому краще комбінувати такі труби з полімерним покриттям.