Біокамін – це справжній тренд. Пристрої, які можуть працювати на біологічному паливі, продовжують бути цікавими не тільки для звичайних людкй, але і для дизайнерів. Саме тому вони так високо затребувані.

Основна відмінність, яке потрібно знати перш, ніж купити биокамин – це можливість його роботи на унікальному паливі. Тобто суть установки такого приладу така, що вдається забезпечити справжнє полум’я, яке виходить від екологічно чистого рідкого палива. Тому дане пристосування – це справжнє диво, адже є можливість отримати живе полум’я, а ось дим, кіптява і запах відсутні.

Завдяки цьому значно спрощується установка, так як немає необхідності в створенні димовиводящіх систем. Крім того, дизайнери пропонують підлоговий біокамін в різних рішеннях, що дозволяє встановити його в будь-який інтер’єр.

Головною складовою в конструкції вважається блок, виготовлений з нержавіючої сталі, в який і заливають паливо. У підсумку виходить рівне і яскраве полум’я, а при горінні немає іскор, як у випадку зі звичайним рішенням. Також є можливість налаштовувати інтенсивність горіння завдяки спеціальній кришці слайдеру, яка знаходиться на опалювальному блоці. Крім того, підлоговий і настільний биокамин може бути декорований абсолютно по-різному. Для його облицювання використовують сталь, мармур, скло. Вибір матеріалу залежить тільки від побажань замовника.

В опалювальному блоці передбачена зміщена система заправки. Це зроблено з тією метою, щоб мінімізувати можливість опіків і шанс загоряння при наповненні бака паливом. Блок має розсувний механізм, за допомогою якого і налаштовується інтенсивність горіння. У пристрої створена спеціальна система стінок усередині конструкції, що забезпечує безпечне користування такого роду пристосуванням.

Біокамін – це відмінне рішення для будь-якого приміщення. Він зможе прекрасно вписатися в самий різний інтер’єр, може бути встановлений в приміщеннях різних призначень, адже немає необхідності створювати димохід. Крім того, в осередку можна розмістити спеціальні керамічні поліна, які створюють ефект горіння дров, що робить весь процес максимально реалістичним і доставляє задоволення від споглядання. Вибирайте якісні і естетично привабливі конструкції. Тоді результат вас буде радувати довгий час.