Що таке керамічна плитка? Це звичайна глина, яка була запечена при спеціальних температурах. У підсумку, виходить досить твердий матеріал, який відрізняється досить гарним зовнішнім виглядом.

Однак, що стосується статусу керамічної плитки на території Радянського Союзу і, в слідстві, Співдружності Незалежних Держав, вона завжди була вкрай знехтуваних матеріалом для обробки стін і підлоги. Для статі завжди знаходили більш «цікаві» матеріали. Спочатку, це був лінолеум. І вона був практично у всіх квартирах тих будинків. Ті, хто був багатший, використовували паркет. Він вважається просто неймовірно презентабельним матеріалом, незважаючи на всі свої недостатки. Більшість людей не знає, але паркет потрібно часто циклювати. Приблизно, раз в п’ять років. Ламінат не поганий, але він швидко псуватися. Саме тому він ніколи не використовується на підприємствах і там, де постійно ходить багато людей. Ідеального матеріалу просто не існує. Але якщо проаналізувати все вище перелічене, то ми можемо зрозуміти, що ідеальним буде довговічний, не боїться вологи і не потребує постійного обслуговування, матеріал. Але чи існує такий?

Насправді, такий матеріал існує і він досить поширений. Це, як раз таки, звичайна керамічна плитка. Але ні, не так, яка продавалася в Радянському Союзі. На даний момент, на ринку керамічної плитки є безліч виробників, в тому числі з Італії, Німеччини та Іспанії. І керамічна плитка не так вже й проста, як може здатися на перший погляд. Існує безліч різновидів, про які ви могли навіть і не знати.

Керамограніт

Досить популярний матеріал, який відрізняється просто неймовірною твердістю. Якщо ви коли-небудь різали звичайну керамічну плитку, то ви напевно знаєте, що вона дуже тверда. Але ось що стосується керамограніта, то він в рази твердіше. По суті, це звичайна кераміка, яка змішана з штучним гранітом. У підсумку виходить виріб просто неймовірною твердості, яку часто використовують, наприклад, для ступенів. Вся справа в тому, що завдяки своїм особливостям, вони практично не стираються і протягом тривалого часу перебувають у товарному вигляді.

Фактурна плитка

Це керамічна плитка, яка володіє певною фактурою, тобто рельєфом. Вони досить популярні, так як можна створити індивідуальний і унікальний дизайн, при врахуванні того, що на ринку досить велика кількість різних моделей. Варто відзначити, що вартість на неї досить висока.