Особливо цікавими є флуоресцентні шпалери.

Під денним світлом практично нічим не відрізняються від 3D, але з настанням ночі вони мають властивість змінюватися і випромінювати м’який, таємничий, іскристе світло.

Для отримання максимального візуального ефекту, в кімнаті потрібно встановити спеціальне підсвічування – BLB лампи, що випромінюють чорне світло. І якщо з їх допомогою зробити правильне акцентування світла, то малюнок на флуоресцентних шпалерах знайде неповторну реалістичність, і зображення буде виглядати не тільки об’ємним, як на фотошпалерах 3D, але і буде фосфоріціровать.

Такі шпалери прийдуть до смаку підліткам – любителям віртуальних ігор. Та й усім тим, хто вважає за краще життя, сповнене вражень і креативу. Плюс до всього, для їх обклеювання не потрібно мати спеціальних умінь або знань, якщо вам доводилося стикатися з обробкою стін вініловими шпалерами, то це вам цілком під силу.

Вони є зносостійкими, екологічно безпечними, міцними і водонепроникними, так само вони легкі в догляді і їх можна мити губкою, змоченою в миючому средствае. Єдиним їх недоліком є ​​дорожнеча.