Даний матеріал вперше почали використовувати ще в 19 столітті, коли він був запатентований. Свою незвичайну назву сітка отримала завдяки винахіднику Карлу Рабіцу. Саме завдяки його старанням сьогодні у кожної людини є можливість скористатися даним матеріалом.

Сітку активно використовують в ландшафтних роботах, а також для виробництва огороджень або виготовлення клітин. У будівельній сфері також знайшлося місце для застосування матеріалу. Завдяки його структурі забезпечується можливість армування наливних підлог, а також виконання штукатурних робіт і прокладки теплотрас. Матеріал відмінно підходить для створення пристосувань, які дозволяють просіяти пісок або щебінь.

Сучасні виробники пропонують сітку, яка представлена ​​відразу декількома категоріями. Одна з них являє собою стандартний різновид. Для її виробництва використовується дріт діаметром в 3 мм. Нестандартний вид відрізняється поєднанням певного розміру осередків і діаметром дроту. Під час її виробництва створюються особливі умови. Осередки готових виробів можуть відрізнятися різними розмірами. Це впливає на сферу застосування сітки. На промислових підприємствах зазвичай можна бачити вироби з великими вічками, а більш дрібна структура дозволяє впоратися з будівельними роботами.

Щоб підвищити експлуатаційні особливості матеріалу сьогодні користуються оцинкованої дротом або низьковуглецевої сталлю. Одним з ключових чинників, які впливають на популярність матеріалу, виступає його вартість. Перед покупкою варто врахувати, що оцинкована сітка обійдеться дорожче, але її застосування дозволяє не переживати про довговічність огорожі або будь-який інший конструкції. Такий матеріал стійко переносить перепади температур, а також відрізняється привабливим зовнішнім виглядом завдяки блиску.