Останнім часом увагу власників приватних будинків або котеджів намагається залучити послуга «оздоблення котеджів». Що вона має на увазі? Найчастіше люди набувають вже готові приміщення, а іноді і беруть участь в їх проектуванні і будівництві. І в першому, і в другому випадку, рано чи пізно постане питання про оздоблення приміщень котеджу.

Проведення внутрішнього оздоблення котеджних приміщень можна розподілити на кілька етапів.

Перш ніж починати роботу, обов’язково слід врахувати всі моменти стану приміщення, який рівень підготовки тут необхідний, а заодно застосувати індивідуальний підхід. Зазвичай обробка проводиться поетапно, проходячи етап чорнової обробки, а потім і чистової. Велику увагу слід звернути на обробку стелі.

Перше, з чого слід почати – це вирівнювання поверхні. З цією метою використовується знайоме будівельне засіб – шпаклівка. Зашпатлёванная поверхню може зажадати подальшого фарбування.

Витратившись на придбання або навіть на будівництво котеджу, слід подумати про дизайн його приміщень. Звичайно ж, захочеться застосувати тут надзвичайно цікаві ідеї дизайнерів і використовувати новітні будівельні матеріали.

Але як можна обійтися тут без натяжної стелі? Та й це навіть не данина моді. А швидше за потребу. Адже, крім краси, натяжні стелі подбають про збереження тепла в приміщенні в холодну пору року і, навпаки, не пропустять спеку з вулиці влітку.

Вирішивши питання стелею, можна перемістити свій погляд нижче – на стіни. І не обов’язково критичний, головне, щоб у ньому знаходилися мудрі думки щодо виконання оздоблення стін.

Найважливіше для стіни – гладка рівна поверхня, покрита вирівнює шпаклівкою. Якщо стіни рівні, то їх хоч пофарбуй, хоч шпалери поклей, буде виглядати добре.

Звичайно ж, будинок, улюблений будинок повинен служити ідеальним місцем, де людина може розслабитися і відпочити, відновити свої сили, тобто будинок повинен радувати і приносити гарний настрій. Як? Своїм внутрішнім оздобленням. А в першу чергу це залежить від ремонту, від оздоблення стін і стелі, від дизайнерської концепції.

Навіть найменший нюанс може регулярно викликати напряг і впливати на стан духу. Займаючись внутрішньою обробкою котеджу, можна подбати про його екологічний стан. Чому б не використати дерев’яні панелі? Маючи конкретне дизайнерське напрямок в ремонті і обробці свого приміщення, можна створити унікальний інтер’єр, який буде відігравати велику роль в життєдіяльності його господаря.