Різноманітність варіантів для оформлення інтер’єру приміщень вражає навіть досвідчених людей. Ви можете орієнтуватися на свій смак, перетворюючи кімнати.

Варто придбати ліпнину, виготовлену з гіпсу. Це саме той варіант, який зробить приміщення презентабельними та солідними.

Переваги гіпсової ліпнини в інтер’єрі

Гіпс є матеріалом, що володіє чудовими експлуатаційними характеристиками. Він екологічно чистий, його легко обробляти, гіпсова ліпнина не займатиметься. Крім того, зруйновані елементи легко відреставрувати, додаючи мінімум сил.

Ліпнина з гіпсу чудово виглядає в дуеті з іншими видами матеріалів. Ви можете проявити фантазію і креативне мислення, перетворюючи інтер’єр, тому що заборони та обмеження не стануть вам перешкодою.

При затвердінні гіпс трохи розширюється. Це дає ліпнині можливість заповнити кожне поглиблення, яке є на поверхнях.

Не забувайте про те, що для гіпсу підвищений рівень вологості є згубним. Якщо ви хочете прикрасити таким декором ділянки поруч з покрівлею, вибирайте елементи, у складі яких є цемент і вапно.

Як прикрасити інтер’єр гіпсовою ліпниною?

Важливо брати до уваги особливості конкретного приміщення, щоб гіпсова ліпнина кардинально перетворила його на краще. Розберемося з основними ідеями докладніше:

  1. Великі колони, панно та барельєфи з рельєфною поверхнею – це оптимальний варіант для оформлення великих кімнат, стелі яких досить високі.
  2. Якщо приміщення невелике, фахівці радять звернути увагу на дрібні елементи гіпсу. Відмовтеся від хитромудрих орнаментів і хитромудрих візерунків.
  3. У кімнаті низькі стелі? Вам знадобиться непомітна гіпсова ліпнина. Її розташовують по центру стелі або тільки по кутах його поверхні.
  4. Не варто думати, що декор із гіпсу – це варіант, який підходить лише для фарбованих стель. Прикраси доречні і в тому випадку, якщо йдеться про підвісні стелі або конструкції, виконані з гіпсокартону.

Обов’язково зверніть увагу на гіпсову ліпнину, адже вона дасть можливість кардинально змінити інтер’єр приміщень на краще. Якщо бажаєте отримати справді шикарні приміщення, зверніться за допомогою до досвідченого дизайнера, який все продумає до дрібниць.