Існує безліч матеріалів, які можуть бути використані під час виробництва стільниці. У їм необов’язково бути природними. Однак серед них усіх виділяється камінь у всіх своїх різновидах.

Насамперед це пов’язано з його високою міцністю та великою різноманітністю порід, що дозволяє вибирати з більш ніж 500 найменувань.

Така широка різноманітність дає можливість вписати стільницю з каменю в інтер’єр будь-якої кухні або ванної кімнати.

Які предмети інтер’єру з каменю можна замовити?

Камінь – вкрай естетичний матеріал. Крім того, він виглядає дуже натурально і легко вписується в приміщення з природним інтер’єром.

Тому з нього виготовляється велика кількість різноманітних предметів меблів. Крім стільниць у ванну кімнату та на кухню, це можуть бути настінні панелі, обідні та журнальні столи.

Як вибрати породу каменю?

Серед великої різноманітності каміння іноді складно вибрати матеріал, який впишеться в дизайн інтер’єру найкраще.

У такому випадку варто дивитися не тільки на зовнішній вигляд, але й на характеристики каменю: його міцність, водопроникність та довговічність.

Кварцит

Одна з найважливіших переваг кварциту – його довголіття. Він почне руйнуватися лише через 150-300 років. Це робить його дуже надійним матеріалом.

Єдина складність пов’язана з його обробкою, проте, незважаючи на це, він не поступається красою виробам з мармуру.

Граніт

Інша порода, яка застосовується у виготовленні меблів для інтер’єру, – граніт. Він представлений у багатьох різних відтінків, які залежать від вмісту різних домішок.

Серед усіх порід натурального каменю саме граніт має найкращі показники міцності. Тому його використання дозволить захистити поверхні від наявності слідів зношування.

Найкраще ця порода вписується в інтер’єри, що мають велику кількість природних матеріалів. Так ви зможете наголосити на наявності у себе гарного смаку, значно покращити красу приміщення.

Крім цього, граніт має і безліч інших корисних якостей. У першу чергу це стійкість до кислотного та лужного середовищ, перепадів температур.

Завдяки цьому стільниці із граніту зможуть служити вам значно довше. При цьому спеціальна обробка дозволить досягти матового або глянсового зовнішнього вигляду без втрати інших якостей.