Вибір і покупка меблів – на перший погляд, може здатися простим завданням, але навіть широкий асортимент меблів, який представлений в меблевих магазинах і салонах, не завжди може задовольнити побажання клієнтів. Адже багато людей не можуть знайти ті меблі, які хочуть бачити у своїй квартирі. Готові меблі можуть не відповідати дизайну. В цьому випадку необхідно звернутися до компанії, яка виготовляє меблі на замовлення.

Що таке меблі на замовлення?

Сьогоднішні покупці мають два основні способи придбати меблі. Найпростіший варіант – внести деякі зміни до стандартної моделі, вибравши оригінальний відтінок, незвичайні матеріали оздоблення або аксесуари. Це досить поширена послуга, яку великі виробники пропонують користувачам на етапі оформлення замовлення у своїх магазинах. Для кожного “варіанту” моделі існує свій каталог допустимих варіантів обробки.

Насправді існує низка допустимих варіацій, які в залежності від типу меблів впливають на ці параметри

 1. Розміри.
 2. Матеріали
 3. Колір.
 4. Тип механізму складання.
 5. Аксесуари (ніші для білизни, шухляди, захисні рейки й т.д.).
 6. Декоративні елементи (різьблення, візерункова ламінація, різноманітні аксесуари, оббивка дивана тощо).

Другий варіант – це мебель под заказ, яка виготовляється з нуля для конкретної кімнати. Це може бути окрема модель незвичайної форми, але саме так виготовляється більшість корпусних меблів – вони монтуються в нішу або стіну і тому повинні мати строгі розміри.

Переваги меблів, виготовлених на замовлення

Не кожен салон може продати всі меблі, які він хоче продати – це не дозволено в цій галузі. Так, покупцеві може подобатися модель, але кольори не підходять до інтер’єру. Рішення просте – купуйте меблі на замовлення.

Основними перевагами цього рішення є:

 1. Меблі можна придбати відповідно до розмірів квартири. Купуючи готові вироби, ви можете помилитися в розрахунках на кілька сантиметрів, що може порушити ергономічне положення виробів.
 2. Широкий вибір кольорів. При замовленні меблів клієнти можуть вибрати найкращі відтінки для фасаду та корпусу. Вибір оббивки нескінченний як за кольором, так і за фактурою.
 3. Бажана функціональність. Клієнт точно знає, чого хоче. Він зможе вибрати колір відповідно до своїх вимог, наприклад, для шаф. Замовник може вказати необхідну кількість полиць, ящиків, секцій та аксесуарів, а також їх розміри, комплектацію та інші характеристики.
 4. Послідовний стиль. Сучасна мебель на заказ киев дозволяє завершити всю обстановку в єдиній концепції, створюючи унікальну та комфортну атмосферу у вашому будинку або квартирі. Ви можете раціоналізувати всі свої ідеї на продукти.
 5. Економія простору. Дизайнери допомагають своїм клієнтам створити правильний дизайн, не перевантажуючи житловий простір та не втрачаючи функціональності. Під час виконання меблів на замовлення все продумано до дрібниць. Наприклад, як ефективно використовувати вільний кут або стельовий простір.