У кожній кімнаті для гігієни, знаходяться різні предмети сантехніки, а саме змішувачі для ванної кімнати, саме вони і задають тон нашому здоров’ю.

Неможливо уявити жодну ванну без наступних видів сантехніки:

  • Ванни.
  • Душові кабіни.
  • Унітази.
  • Раковини.
  • крани
  • Змішувачі для ванної кімнати.
  • Труби.

Вибір сантехніки

Коли стикаєшся з вибором сантехніки, бажано враховувати багато факторів. Важливо якість сантехніки, матеріалів, з яких вона зроблена, і також вони повинні поєднуватися між собою. Розміри, стиль і форму кожен підбирає виходячи зі своїх особистих переваг і місткості кімнати, куди в подальшому її будуть встановлювати. При виборі сантехніки основними критеріями є якість, зручність і довговічність.

Змішувачі для ванної кімнати

Ванни бувають чавунні, сталеві і акрилові. Найбільш популярними є акрилові, так як вони гладкі і приємні на дотик, безшумні і менш схильні до подряпин, ніж сталеві. Вода в них залишається теплою тривалий час через поганий показника теплопровідності. На ринку продажів таких ванн пропонується великий вибір. Залежно від сподобалася форми і розміру можна з легкістю підібрати хороший варіант. Але краще не економити на виборі, так як дешева модель буде поступатися зазначеним характеристикам.

Багато ванні воліють душові кабіни. Одним з її головних переваг є її габарити. Вона ідеально може вписатися в невелику ванну. А також в залежності від вартості можна знайти душові з різними додатковими функціями. Це і гідромасажер і радіо і найрізноманітніші функції для морального відпочинку приймає душ.

При виборі унітазу важливо враховувати габарити ванної кімнати, чи є в будинку лічильник води і під яким кутом знаходиться каналізаційна труба. З габаритами ванній зрозуміло, що якщо приміщення дозволяє, то можна брати практично будь-який варіант, який підходить мешканцям. При наявності лічильника води буде економічніше придбати унітаз з круговим зливом.

Раковини виробляються з порцеляни, фаянсу, скла і металу. Якщо говорити про раковині на кухню, то тут популярніший металеві, адже вони міцні і добре вписуються в кухонний гарнітур. А якщо раковина потрібна в ванну кімнату, то всі інші варіанти будуть прекрасно підходити. Тут варто звернути увагу на метод кріплення. Настінні, відповідно, кріпляться до стіни, і при цьому залишається багато вільного простору. Тюльпани мають також спеціальні підставки, в яких ховаються від зовнішніх очей водопровідні труби. Накладні кріпляться до стільниці, в якій є додаткові полиці для різних цілей.

При виборі між змішувачем і краном рекомендується вибрати змішувач. Його перевагою є змішування гарячої і холодної води. Змішувачі з нержавіючої сталі вважаються найбільш довгостроковими.

Для системи водопостачання в обов’язковому порядку будуть необхідні труби. При їх виборі варто віддати перевагу поліпропіленовим. Вони зарекомендували себе як довговічні і надійні. Використовуються не тільки для холодної і гарячої води, але і для системи опалення. У той час як металопластикові і металеві не можуть з упевненістю відповідати за надійність з’єднань.

При виборі цих виробів, а саме сантехніки для ванної кімнати, в першу чергу важливо враховувати її параметри, а вже потім вибирати за зовнішнім виглядом, дизайну і вартості.