Плитка, виготовлена ​​з кераміки, є одним з найбільш знаменитих і практичних покриттів підлогового виду.

Тому, перш ніж її вибирати, слід зазначити її переваги і практичні тонкощі, знання яких допоможе придбати розглянутий облицювальний матеріал максимально правильно і швидко.

Переваги плитки, виготовленої з кераміки

Даний матеріал, володіє великим набором позитивних характеристик, в зв’язку з чим, постійно цінується покупцями. У число таких плюсів варто відзначити наступні аспекти:

  • Високий рівень екологічної чистоти. До її складу входить кілька різновидів різних глин і пісок, які за своєю структурою не містять ніяких шкідливих алергенів;
  • Високий рівень міцності. Дана плитка здатна витримувати колосальні навантаження, які не зможе витримати навіть бетонне покриття;
  • Високий рівень захисту від вологи. За рахунок високої щільності плитки, через неї не проходить жодна волога;
  • Високий рівень зносостійкості. Даний вид матеріалу один з самих практичних і довговічних. Варто зазначити, що малюнок і колірна гамма, яка нанесена на неї, не схильна до ніякому вигоряння і деформації;
  • Високий рівень захисту від пожежі. При різкому підвищенні температурного режиму така плитка не почне плавитися і розсипатися. Догляд за нею максимально простий, а велика різноманітність малюнків підійде для будь-якої дизайнерської картини інтер’єру будь-якого житлового та виробничого приміщення.

Тонкощі вибору керамічної плитки

Вибір плитки для певного приміщення повністю залежить від завдань і рівня навантаження, яка буде впливати на даний матеріал.

Розрахунок кількості виробляється в такий спосіб: значення площі стін і приміщень ділиться на показник площі однієї плитки. Якщо передбачається монтаж, при якому плитки стикуються одна до іншої, то додатково може ще знадобитися 10% від загальної суми спочатку розрахованої плитки.

Якщо плитка буде лягати під кутом, значення якого дорівнює 45 градусам, то додатково може знадобитися ще 15% від загальної сукупності запасу плитки, так як при цій процедурі буде виділятися велику кількість відходів.