Все частіше ми повертаємося до стильного інтер’єру, де можна побачити руку художника навіть на стінах. Така методика, тим не менше трудомістка і більш дорога в порівнянні зі штукатуркою. Штукатурка цього типу дає ефект старої стіни. Стіна глянцева, жорстка і довговічніша, ніж будь-який інший лайнер. Такі поверхні не потрібно оновлювати і дуже легко видалити з неї бруд.

Привабливий зовнішній вигляд з традиційними гіпсовими поверхнями вийдуть з суміші вапна і піску. Вони мають грубу текстуру, також забезпечують підтримку належної вологості в приміщенні (на відміну, наприклад, від стін з готового гіпсу). Вологий гіпс може добре формуватися при використанні спеціального поплавка.

Інший природний матеріал бетон. Він прекрасно вписується в сучасні інтер’єри, ми не можемо уявити без нього горище. Він має велику перевагу – не дорого, але у нього є і великий недолік – це обробка стін, внутрішній простір необхідно планувати на етапі будівництва. Ви повинні заздалегідь знати, що ви хочете зробити з цим конкретним матеріалом.

Все більшою популярністю, особливо в сучасних інтер’єрах, користується кам’яне облицювання. Плити з мармуру, травертину або «будівельних блоків» використовуються не тільки на кухні або у ванній кімнаті – ви можете прикрасити таким чином камінну стіну навпроти головного входу в будинок.