У вітальні ми часто зустрічаємо гостей, пригощаємо, спілкуємося з друзями або просто проводимо тихий сімейний вечір перед екраном телевізора.

З цієї статті ви дізнаєтеся про особливості вибору меблів для своєї вітальні. В силу того, що ця кімната є однією з найбільш часто відвідуваних в будинку, меблі тут повинна бути красивою, практичною і зносостійкого одночасно. Але як вибрати відразу три в одному? Це зовсім не складно, знаючи деякі секрети вибору якісних меблів.

Перш ніж визначитися з бажаним чином вітальні в цілому, з дизайном майбутньому меблів, радимо вам для себе, перш за все, визначити функціональне призначення вашої вітальні. Наприклад, ви живете один в квартирі і обожнюєте білий колір і бежеві тони. У вас є прекрасна можливість втілити свою мрію в життя.

Якщо ваша сім’я налічує 5 чоловік плюс собака, то про білий колір і мови бути не може. Ну, хіба що, ви можете дозволити оплачувати щоденні клінінгові послуги. Чим більше навантаження випробовує вітальня кімната, тим практичніше і виготовленої з якісних матеріалів повинна бути в ній меблі.

Деякі виробники меблі для вітальні називають гарнітуром. Ще кілька років тому на піку моди були стінки – великі практичні ансамблі з шафи, тумб, антресолей, полиць для посуду і місця для телевізора. Зараз же питання ергономічності варто актуально. Сучасні виробники меблів пропонують на вибір окремі елементи для однієї кімнати. Тобто можна в кутку поставити сервант, в іншому місці – інший шафа, а в центрі кімнати – підставку для музичного центру.

Краще купувати високоякісні меблі, які буде стійкою до подряпин, гарячої посуді, до механічного впливу. Можна заощадити і придбати дешевий диван або шафа-купе з неякісних матеріалів, але вже через рік про це можна буде сильно пошкодувати.

Якщо продавець вам пропонує гарнітур по великій знижці, перевірте, чи немає шлюбу на меблях.

Сподіваємося, наші поради вам допоможуть зробити правильний вибір. Приємних вам покупок!