Багато брендів у свідомості споживачів асоціюються із певною групою товарів. Наприклад, Tiffany – ювелірні вироби та аксесуари, Alexander McQueen – кросівки на високій підошві, Calvin Klein – спортивні костюми.

Які бренди вважаються преміальними

Щоб потрапити до категорії преміальних брендів, потрібно пройти чималий шлях. Ретельний підбір матеріалів, налагоджене виробництво, контроль якості та продуманий маркетинг є важливими складовими успіху. Кропотлива робота талановитих дизайнерів окупається любов’ю та визнанням широкого загалу. Дотримуватися високих стандартів нелегко, але тільки так можна впоратися з конкуренцією та піднятися на Олімп моди.

Класифікація одягу

Одяг від кутюр – це дизайнерські колекції, у яких кожна модель є унікальною. Зазвичай такі предмети гардеробу шиють уручну, приділяючи особливу увагу деталям. Матеріали для ексклюзивних моделей лише найвищої якості. Вартість сукні від кутюр може перевищувати 100 тисяч доларів. Вироби асоціюються з розкішшю та витонченим смаком. Дизайнери Haute Couture є законодавцями моди. Речі знаменитих модних будинків незмінно знаходять своїх покупців незалежно від року створення та модних тенденцій. Одяг класу люкс – оригінальний та якісний. Кожна модель легко впізнається. Власниця вбрання від кутюр не залишиться непоміченою. Придбати брендові речі можна в асортименті https://the-based.com/kupit-stone-island, перейшовши за посиланням.

Одяг прет-а-порте – це моделі, які також розроблені відомими дизайнерами. Різниця з виробами від кутюр полягає у відході від ексклюзивності. Предмети гардеробу за ескізами кутюр’є шиють невеликими партіями. Це вже не унікальні екземпляри, що відбивається на ціні. Вартість такого одягу стає доступною для ширшого кола людей. Моделі прет-а-порте відрізняються більш лаконічним кроєм та менш дорогими матеріалами. Вартість залежить від матеріалу та бренду. Зазвичай ціна стартує із позначки 450-500 доларів.

Дифузні бренди з’явилися як відгалуження від основного. Наприклад, Miu Miu (Prada), Simply Vera (Vera Wang), Just Cavalli (Roberto Cavalli), Versus (Versace). Продукція дифузних брендів найдоступніша за ціною у сегменті преміум. Вартість стартує з позначки близько 100-150 доларів.

Одяг якихось преміальних брендів можна купити в Україні

Сьогодні в Україні можна придбати вироби практично всіх преміум брендів світу. Єдині проблеми, з якими можуть зіткнутися шанувальники високої моди – обмежений асортимент та переважання товарів із минулорічних колекцій. Не варто забувати про підробки, які неодмінно супроводжують успіх видатних кутюр’є. Щоб не заплатити чималі гроші за другосортну копію, краще купувати вироби преміальних брендів у надійних інтернет-магазинах.