Кутова шафа є практичним і в той же час витонченим елементом меблів, – вона відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Напевно, більш функціонального предмета меблів годі й шукати!

Зовні компактні розміри кутовий моделі дивують своєю внутрішньою місткістю. Сучасні моделі цього предмету меблів залучають своїм стильним дизайном, а застосування в виготовленні кутових шаф високоякісних матеріалів забезпечує довгий термін їх служби.

Потрібно відзначити, що кутовий шафа-купе – оптимальний варіант для маленьких приміщень: передпокої або спальні. Незважаючи на компактність і економію простору, такий варіант за рівнем своєї практичності не поступається функціональності звичайної шафи.

Зверніть увагу, що по ссылке ви можете замовити встановлення розумного будинку під ключ вже зараз.

Подивіться також фото дизайну шаф-купе для спальні в інших різних варіантах виконання. Ви обов’язково знайдете найбільш оптимальний варіант для своєї кімнати.

Головна проблема його вибору полягає в простоті меблевого ринку. Конкуренти пропонують нові, незвичні моделі кутових модифікацій, намагаючись догодити сучасному покупцеві.

Однак перш ніж зробити остаточний вибір, слід переконатися в якості і міцності матеріалу, з якого він виготовлений, а також як його функціональних механізмів.

Перед тим як вибирати даний предмет меблів, потрібно визначитися з його місцем розташування, адже кутовий шафа – нестаціонарні меблі, яку можна легко пересувати по всьому приміщенню, змінюючи інтер’єр.

До того ж кутові шафи-купе оснащені вбудованою конструкцією, яку переміщати також проблематично. В основному виробники пропонують такі типи: трикутний, г-подібний, трапецієподібний і пятістенку.

Який з них підійде в тому чи іншому випадку, залежить від індивідуальних потреб покупця, місця монтажу, наявності додаткових полиць і інших елементів.

Матеріалами, з яких виготовляються дверцята є МДФ або ДСП. Практика доводить, що такі матеріали дуже практичні, а також відрізняються хорошою вологостійкістю, довговічністю і міцністю.

Для обробки дверей кутових шаф використовують ламінат, дзеркала, скло і т.п. Важливу роль в експлуатації кутової шафи грає роликовий дверний механізм. Від нього залежить функціональність і довговічність дверей шафи.

Ролики виготовляються з алюмінію або сталі. Про несправності роликового механізму свідчить скрип дверцятами або скрутне їх відкриття. Цей нюанс також важливо враховувати при виборі кутового шафи.