Кутова шафа є практичним і в той же час витонченим елементом меблів, – вона відмінно впишеться в будь-який інтер’єр. Напевно, більш функціонального предмета меблів годі й шукати!

Зовні компактні розміри кутовий моделі дивують своєю внутрішньою місткістю. Сучасні моделі цього предмету меблів залучають своїм стильним дизайном, а застосування в виготовленні кутових шаф високоякісних матеріалів забезпечує довгий термін їх служби.

Потрібно відзначити, що кутовий шафа-купе – оптимальний варіант для маленьких приміщень: передпокої або спальні. Незважаючи на компактність і економію простору, такий варіант за рівнем своєї практичності не поступається функціональності звичайної шафи.

Подивіться також фото дизайну шаф-купе для спальні в інших різних варіантах виконання. Ви обов’язково знайдете найбільш оптимальний варіант для своєї кімнати.

Головна проблема його вибору полягає в простоті меблевого ринку. Конкуренти пропонують нові, незвичні моделі кутових модифікацій, намагаючись догодити сучасному покупцеві.

Однак перш ніж зробити остаточний вибір, слід переконатися в якості і міцності матеріалу, з якого він виготовлений, а також як його функціональних механізмів.

Перед тим як вибирати даний предмет меблів, потрібно визначитися з його місцем розташування, адже кутовий шафа – нестаціонарні меблі, яку можна легко пересувати по всьому приміщенню, змінюючи інтер’єр.

До того ж кутові шафи-купе оснащені вбудованою конструкцією, яку переміщати також проблематично. В основному виробники пропонують такі типи: трикутний, г-подібний, трапецієподібний і пятістенку.

Який з них підійде в тому чи іншому випадку, залежить від індивідуальних потреб покупця, місця монтажу, наявності додаткових полиць і інших елементів.

Матеріалами, з яких виготовляються дверцята є МДФ або ДСП. Практика доводить, що такі матеріали дуже практичні, а також відрізняються хорошою вологостійкістю, довговічністю і міцністю.

Для обробки дверей кутових шаф використовують ламінат, дзеркала, скло і т.п. Важливу роль в експлуатації кутової шафи грає роликовий дверний механізм. Від нього залежить функціональність і довговічність дверей шафи.

Ролики виготовляються з алюмінію або сталі. Про несправності роликового механізму свідчить скрип дверцятами або скрутне їх відкриття. Цей нюанс також важливо враховувати при виборі кутового шафи.