Вибираючи дивани для вітальні, необхідно врахувати деякі чинники.

До таких чинників відносять:

  • Країну виробника, рейтинг бренду;
  • Використовуваних сировинних матеріалів;
  • Якість роботи та оздоблення;
  • Методи продажу товару;
  • Цінова політика магазину.
  • Комплектність, фасон, колір, модель;
  • Способи оплати та доставки.

В даний час м’які меблі продають різними способами, з стаціонарних міських магазинів, а також через віддалені пункти продажів за допомогою сайтів. В останньому випадку ціни на товари будуть значно нижче, оскільки продавець заощадить кошти на оренду приміщення та оплату праці продавців-консультантів, які обслуговують покупців в торговому залі.

Вибираючи меблі по каталогу через інтернет-магазин, слід уважно прочитати описи до товару. Насправді, вітальні кімнати в різних будинках виконані і оформлені по-різному. Розміри і габарити приміщення мають вирішальне значення при виборі меблів. Сучасні методи і засоби дозволяють оперативно розглянути всі можливі варіанти. За рекомендацією дизайнерів, можна скористатися спеціальною програмою, що дозволяє реально простежувати можливість установки того чи іншого дивана.

Різні за формами, розмірами і габаритами, дивани виконані в різних варіантах. Зокрема, великим попитом користуються пружинні матраци, які мають тривалий термін служби і прийнятну ціну. Залишається тільки правильно вибрати забарвлення і вид дизайну. Зазвичай молодь вибирає яскраві, двокольорові дивани з лимонним або синім відтінком.

В якості сировини використовують дерево, пластик, металеві сплави, скло і кераміку, натуральну і штучну шкіру. Щоб гості могли в будь-який час використовувати диван для різних цілей, треба віддати перевагу таким кольорам, які були дуже популярні в його таксі.

Комплектність м’яких меблів може бути найрізноманітнішою. Квадратної, напівкруглий, овальний, прямокутний диван завжди буде радувати гостей своїми шедеврами. Особливим попитом будуть користуватися модульні дивани. Їх можна розбирати і збирати в будь-якому місці, в будь-якій кімнаті чи іншому приміщенні. Вибираючи товар, треба прочитати опис і ознайомитися з методами збирання та монтажу меблів.