Двоє дітей у сім’ї – це велике щастя, проте й проблем також удвічі більше. Добре, якщо у батьків є можливість виділити кожній дитині окрему кімнату, але частіше дітей доводиться селити разом, незважаючи на вік і стать.

Давайте поговоримо про те, як облаштувати дитячу кімнату для двох, і які дитячі меблі можуть допомогти нам у цьому.

Загальна дитяча: що потрібно врахувати, обираючи дитячі меблі?

Обладнати дитячу для двох – що може бути найпростіше? Використовуючи сучасні меблі та дизайнерські рішення, ви запросто зумієте створити найзатишніше місце на світі – воно обов’язково сподобається вашим дітям, якщо ви намагатиметеся врахувати важливі моменти:

Особистий простір. Кожна дитина, незалежно від віку та статі – вже цілком самостійна та повноцінна особистість. Підтримайте її розвиток, забезпечивши дитині достатньо особистого простору. У дитини має бути свій світ!

Особисті смаки. Якщо хочете, щоб ваші діти були по-справжньому щасливі у своїй дитячій кімнаті – постарайтеся врахувати їхні смаки, вибираючи кольори меблів, оздоблення та домашнього текстилю. Трохи фантазії – і кімната перетворитися на декорацію улюбленого мультфільму чи казки!

Максимальна функціональність. Те, що у дитячій для двох мало місця – зовсім не виправдання. Намагайтеся використовувати кожен сантиметр простору для того, щоб задовольнити потреби своїх дітей. Модульні дитячі меблі вирішать проблему маленьких кімнат.

Зонування приміщення. Для того, щоб прищепити дитині звичку до порядку, потрібно з раннього дитинства вчити її правильно організовувати простір: відокремте робочу зону від спальної та ігрової за допомогою простих правил зонування приміщення.

Дитячі меблі: спальні місця у спільних дитячих

Одне з головних місць у кожній дитячій кімнаті займає спальне місце – чи знаєте ви, як організувати його у спільній дитячій таким чином, щоб не з’їсти весь вільний простір.

Ось кілька простих рішень, які допоможуть вам:

  1. Двох’ярусне ліжко. Спати на другому ярусі техніка безпеки дозволяє дітям не раніше 6 років. Якщо старша дитина вже готова спати нагорі, то їй сподобається таке рішення.
  2. Відкидне ліжко. Використовуйте сучасне рішення – дитячі меблі представлені широким асортиментом відкидних ліжок, які зручно ховаються в шафу.
  3. Викочування ліжка. Така модель теж з’являється «на сцені» лише у разі потреби. Весь час вона ховається під іншим ліжком, столом або подіумом.
  4. Ліжка з висувними ящиками. Односпальні ліжка з висувними ящиками допоможуть організувати не лише спальні місця, а й вирішать проблему із зберіганням речей.

Не варто боятися нестандартних рішень – усі великі відкриття робилися саме тими, хто нехтував ординарними схемами.