Меблі для офісів

Як і людину, будь-яке підприємство при першому відвідуванні «зустрічають по одягу».

Прийшовши в будь-яку компанію, перше на що людина звертає увагу – це навколишня обстановка, інтер’єр офісу. Якщо зовнішній вигляд влаштовує клієнта, він відчуває себе комфортно і надійно. Споживач насамперед зверне увагу на м’який диванчик в офісі або місткі шафи.

Що таке взагалі офісні меблі і чим вони відрізняються від решти меблів?

Офісні меблі від greeg.com.ua – це основна складова всієї робочої обстановки. Вони створюють максимальний комфорт в діловому середовищі. Сюди можна віднести столи, стільці, крісла, шафи, тумби, офісні перегородки та стійки ресепшн.

Всю меблеву продукцію для офісу можна розділити на дві категорії: комплектну (набори предметів) і штучну. Її виробляють з таких матеріалів як дерево, метал, пластик і скло. А так само різні комбінації цих матеріалів. Так само за способом виробництва можна розділити на формовані, пресовані і литі. І природно на м’які і жорсткі (корпусні).

Роль меблевої обстановки – це не тільки якісний функціонал, але і створення іміджу компанії, неповторного стилю. В першу чергу вона повинна приносити зручність і комфорт службовцям і клієнтам. У ХХI столітті більшість фірм віддають перевагу функціональності, а не декору, так як вартість стандартної комплектації менше. Існує кілька стилів в обстановці офісу, наприклад фьюжн, ампір, арт-декор і багато інших.

З новинок офісного стилю можна виділити:

  • Open Space (відкритий простір) – мінімум стін, весь простір розділяється офісними перегородками;
  • Аква-перегородка, яка, являє собою акваріум в стіні, так само дуже сміливе рішення;
  • Стелі-фрагменти. Дуже сміливе дизайнерське рішення, яке створює не тільки неповторний дизайн, а й виконує звуковбирну роль. Частини стелі мають незвичайну форму, наприклад увігнуту або опуклу.

Кожна країна має власне розвинене виробництво меблів. Меблеве різноманіїття поділяється по торговим маркам як одяг.

Для придбання офісних комплектів не обов’язково їздити по магазинах і гортати кіпи запорошених каталогів. Можна скористатися послугами інтернет-магазину. Кожен вибирає свій варіант.