Профнастил є популярним профільованим матеріалом для покрівлі, який виготовляють методом горячекатного прокату з оцинкованої сталі і покривають зверху полімерним покриттям – пуралом, пластизолом, поліестером, а також є гофровані вироби без покриття.

В даний час кількість дахів, де використовується профнастил, зростає в геометричній прогресії. Високоякісні вироби настільки надійні, що їх сміливо можна стравити в один ряд з аналогічними від визнаних європейських фірм-виробників. При виготовленні використовуються лише перевірені матеріали, а сучасне обладнання, передові технології і розумне співвідношення «ціна-якість» вигідно виділяють компанію в своєму сегменті ринку.

Можна сміливо сказати, що не кожному матеріалу дано похвалитися таким набором позитивних рис.

Зовнішній вигляд настилу визначає його привабливість, тим більше що вироби не вимагають обробки і фарбування.

Лист профнастилу, при дотриманні технології укладання, не пропустить жодну краплю вологи, а конденсат, який буде утворюватися буде легко виходити назовні, завдяки грамотно створеному «покрівельного пирога».

Матеріал є вогнетривким і не дасть так просто розповсюдитися вогню.

Якщо профнастил експлуатувати правильно, він здатний прослужити до 50 років, цьому сприяє покриття полімером, яке його захищає, в тому числі, і від будь-яких примхливих погодних умов.

Вкрай простий монтаж і установка дозволяють впоратися з укладанням вироби без сторонньої допомоги. Багатство колірного асортименту допомагає реалізовувати абсолютно різні конструктивні рішення.

Ви не пошкодуєте, якщо зупините свій вибір на цьому якісному і надійному матеріалі, в тому, числі і через його низьку вартість.

У профнастилу відмінна сполучуваність з іншими будівельними матеріалами, з деревом, цеглою або бетоном. А легка вага дозволить здійснити підняття наверх і подальший монтаж покриття самостійно, без використання спеціальної техніки.