Кахель, як відомо, це ідеальний облицювальний матеріал для таких приміщень, як ванна кімната (душова), туалет і кухня.

На українському ринку представлені найрізноманітніші зразки як вітчизняних, так і європейських компаній. Традиційно використання цього матеріалу обумовлено його стійкістю до зміни температурних режимів і впливу різних миючих засобів.

Одна з найбільш істотних характеристик керамічної плитки – пористість. Від цієї властивості цілком і повністю залежить не тільки міцність, але і стійкість до перепадів температури. Чим менше пористість, тим якісніше зразок. Практика показує, що більш стійкою до впливу середовища є клінкерна плитка. При її виготовленні використовують пресування, даний метод дозволяє домагатися більшої стійкості, ніж технологія пресування. Кахель з найменшими показниками пористості (близько 3%) прекрасно підходить для облицювання підлоги.

Керамічна плитка для кухні

Раніше керамічна плитка для кухні відрізнялася окремими колекціями: на фартух (ділянка між навісними шафами і стільницею), на підлогу і на стіни. В даний час таких відмінностей вже немає. Купуючи одну колекцію, ви можете використовувати її для облицювання різних поверхонь, включаючи стільницю. Звичайно ж, завжди є можливість поєднувати кахель різних зразків, що відрізняються не тільки забарвленням, але і розміром. Варіанти дизайнерських рішень цілком можуть бути самими різними, аж до використання штучно зістареної плитки або колекцій під натуральний камінь.