Арматурні сітки ідеально підходять для проведення будівництва з використанням армуючих елементів.

Основним завданням стає надійне зміцнення будівель, внаслідок чого передбачається можливість відзначити надійність і міцність конструкції. Важливо відзначити, що арматурні сітки вкрай важливі при будівництві об’єктів, які розташовуються в території несприятливою сейсмічної обстановки.

Особливості використання арматурних сіток

Арматурна сітка відрізняється товщиною і розміром осередків. До того ж для її випуску можуть успішно використовуватися різні матеріали.

Легкі сітки створюються з дроту товщиною від 12 міліметрів. Решта моделей вже є важкими.

Сітки також бувають дорожніми і кладок. У кожному разі продукція створюється з дотриманням нормативів, вимог, які визначають якість і характеристики сітки. Виробники повинні враховувати використовуваний матеріал, діаметри всіх осередків, метод виготовлення сітки, наявність і якість використовуваного додаткового покриття. Тільки якісні сітки можуть успішно використовуватися з урахуванням передбачуваних вимог, експлуатаційних умов.

При виборі сітки бажано визначитися з умовами використання сітки, яка може застосовуватися для створення конструкцій різних видів.

Переваги арматурної сітки

Сучасна арматурна сітка відрізняється важливими перевагами:

  • гарантоване спрощення проектування і можливість відзначити швидкий виробничий цикл, так як арматурні сітки завжди відрізняються точними розмірами і певними технічними параметрами;
  • можливість економії матеріалів, оскільки виключаються відходи при правильному і ретельному плануванні конструкцій з використанням арматурної сітки;
  • гарантовану якість кладки, так як арматурна сітка радує оптимальною міцністю.

Арматурна зварна сітка успішно використовується для монтажу арматурних конструкцій, які повинні бути надійними і міцними. Оцинкована сітка також заслуговує на особливу увагу, адже вона є гідним аналогом і проявляє стійкість до зовнішніх агресивних впливів.

Сучасна зварна сітка відрізняється оптимальними характеристиками і дуже високою якістю.