Навіси та козирки із сотового полікарбонату виконують не тільки захисну функцію, але і є прекрасним декоративним елементом основної конструкції. Вони можуть похвалитися хорошими естетичними якостями, які зберігаються довгий час.

Стільниковий полікарбонат – це найкраще рішення для подібних конструкцій, так при його використанні є можливість виготовити навіс або козирок будь-якої форми – багатоплощинні, дугоподібні та арочні навіси, а так само козирки з похилою або куполоподібною площиною.

Переваги використання стільникового полікарбонату для облаштування навісів і козирків

Стільниковий полікарбонат відрізняється відмінними технічними характеристиками, які дуже важливі для подібних конструкцій.

Полікарбонат ударопрочен, стійкий до перепаду температур (прекрасно себе почуває в температурному режимі від 150 С до +120 С), не руйнується під дією ультрафіолетових променів

Його стільникова структура прекрасно пропускає світло, а у вас є можливість вибрати будь-який вподобаний колір з багатою кольорової палітри.

Плюс до всього стільниковий полікарбонат є вогнестійким матеріалом і безпечний при використанні.

Переоцінити зручність полікарбонатних козирків і навісів важко. Вони є прекрасними захисниками від будь-якої негоди і захищають від палючих променів сонця.

Крім того, власники приватних будинків мають можливість спорудити навіси з полікарбонату при облаштуванні відкритих гаражів або дитячих майданчиків.

Простота конструкцій з полікарбонату поєднується з практичністю, акуратністю і елегантним виглядом.

Крім козирків і навісів, стільниковий полікарбонат може бути використаний і в інших сферах, через те, що є універсальним матеріалом.

З нього так само виготовляються: зимові сади, теплиці, альтанки, паркани, ворота та інші не менш корисні конструкції.