Таунхауси сьогодні – один з найпопулярніших видів житла. Як правило, ці будинки будуються за однотипною схемою. Але господареві дуже часто хочеться жити не в безликій будівлі, а в індивідуальному затишному будинку. Поговоримо про ті оздоблювальні матеріали, які допоможуть перетворити Ваш будинок і зробити його неповторним.

Для обробки сьогодні особливо популярний штучний і натуральний камінь. Самим же вірним і виправданим варіантом стане рішення замовити фасадні роботи – облицювання будинку каменем або плиткою, у справжніх професіоналів своєї справи.

Камінь можна застосовувати як для декору, так і в якості повноцінного облицювальний матеріал. Найпопулярніші види порід – це сланець і вапняк. Граніт і мармур стоять дуже дорого, тому ними частіше обробляють лише незначні елементи фасаду. Зауважте, що таке покриття здатне вберегти ваш будинок від шкідливих природних впливів. Перш, ніж приступити до роботи, необхідно пройти так званий “хімічний” етап. Вам буде потрібно просочити спеціальним розчином м’який і пористий камінь, щоб покриття не розсипалося і не перетворилося в губку, вбирає вологу. Також ця процедура називається флюатірованіе і гідрофобізація.

Якщо ви збираєтеся обробити лише деякі елементи фасаду, потрібно звернути пильну увагу на стики нового матеріалу зі старим, особливо, якщо мова йде про штучні та натуральних каменях. Простежте за гідроізоляцією, щоб обробка не обсипалася після першого дощу. Грамотне ж використання в оздобленні фасадів будівель алюмінієвих композитних панелей дає можливість створювати привабливі, яскраві і зручні архітектурні фасади.

При правильному поєднанні матеріалів, кольорів і фактур, Вам вдасться в короткий термін побудувати неповторний будинок для себе і своєї сім’ї.