Огорожа – це не просто спосіб захисту території, але ще і важливий елемент дизайну двору. Існує безліч матеріалів, з яких можна робити паркани. При цьому в останні роки люди все більше віддають перевагу саме євроштахетнику. Про всі його особливості ми і поговоримо зараз.

Що таке євроштакетник?

Такий матеріал з’явився на нашому ринку порівняно недавно. Фактично, євроштахетник є невеликими металевими смугами близько 10 см ширини і висотою в 1-3 метра. Під час виробництва такого будівельного матеріалу використовують оцинковані сталеві листи. Як правило, поверхня покривається полімерними складами (вони виконують як декоративну, так і захисну функцію).

Верхня кромка може бути прямою, круглої, гострої або фігурної. Можливо виконання оригінальних візерунків за допомогою паркану різної висоти.

Важливою перевагою подібних елементів є кілька варіантів монтажу. Так, ви можете самостійно вибирати ширину просвіту між штахетинами, регулюючи кількість сонячних променів, що будуть проникати у двір. Елементи можна розташувати у вертикальному або горизонтальному положенні. Також є можливість встановити євроштахетник в шаховому порядку.

Переваги матеріалу

Використання євроштахетника має ряд переваг:

  • широкий асортимент. Моделі можуть відрізнятися за типом профілю, формі кромки, якості покриття, кольором та іншим. Як результат, не важко буде підібрати найбільш відповідний варіант для кожного конкретного рішення;
  • довговічність. Такий матеріал буде відмінно служити протягом багатьох десятиліть. При цьому в ході експлуатації євроштахетник не вимагає ніякого особливого догляду за собою;
  • максимум світла на території. Просвіти між штахетинами пропускають сонячні промені, в той же час, подібне огорожу добре захищає від проникнень небажаних гостей (особливо, якщо зробити паркан з високого паркану з антивандальним профілем);
  • зносостійкість. Поверхня не боїться сонячних променів, ультрафіолету, вологи, комах. Крім того, матеріал не схильний до гниття;
  • простота монтажу. Кожна штахетина важить дуже мало, що спрощує процес зведення огорожі. Також євроштахетник може випускатися вже готовими секціями.

Таким чином, матеріал є більш міцним і довговічним аналогом дерев’яних огорож, що і робить євроштахетник хорошим вибором при зведенні забору.