Поряд з традиційними моделями унітазів, встановленими на підлозі, великою популярністю користуються підвісні конструкції. Інсталяція для унітазу – необхідний елемент для установки подібного роду сантехніки.

Система інсталяції – це каркас і сталева рама для закріплення арматури і предмета сантехніки (унітаза і зливного бачка, біде, раковини). Всі технічні елементи конструкції по закінченню установки закриваються фальшстеной, що надає дизайну туалетної кімнати акуратність. На очах залишаються лише сам унітаз і кнопка для зливу.

Системи інсталяції унітазів існують в двох видах конструкції: блокової і рамної. При виборі необхідної вам конструкції орієнтуйтеся на тип стіни в туалеті.

Блокові системи інсталяції – підходять тільки для установки на несучих стінах. Встановлюється система в заздалегідь підготовленої ніші в стіні. Після закріплення інсталяції бачок підключається до комунікацій, вся конструкція закривається фальшстеной. Блокові конструкції – найдорожчі серед систем інсталяцій.

Рамна система інсталяції – використовується абсолютно в будь-якому приміщенні. Функціональність, матеріал стін не мають значення. Система являє собою дуже міцний каркас, виконаний зі сталі, з нанесенням антикорозійного шару, набір необхідного для установки системи арматури. Якщо сантехніка розташовується на несучій стіні, то система монтується в саму стіну (на неї припадає сила тяжіння всієї конструкції). При установці сантехніки на стінах з гіпсокартону або піноблоків рама системи інсталяції закріплюється на підлозі. За допомогою ніжок підбирається рівень висоти сантехнічного приладу.

Для установки навісної сантехніки потрібно придбати:

1. Систему інсталяції. Обов’язково враховуйте тип стіни для установки конструкції.
2. Підвісний унітаз з кришкою. Врахуйте, що в деяких моделях в комплект з чашею не входить кріплення з перехідником, призначені для монтажу коліна змиву. У такому випадку їх потрібно буде придбати окремо.
3. Зливний бачок, клавішу змиву.
4. Звукоізоляційні прокладки. Позбавлять вас від шуму води, система буде працювати беззвучно.

При покупці елементів для установки підвісної сантехніки зберігайте всі інструкції по застосуванню. Тоді ви не тільки зможете встановити унітаз самостійно, але і в разі поломки знайти для заміни потрібну деталь, виходячи з її артикулу в інструкції.