Незважаючи на існуючі відмінності всіляких сучасних оздоблювальних матеріалів в дизайні інтер’єрів особливою популярністю користується керамограніт.

Використовується цей матеріал як для обробки підлоги, так і для оформлення стін. Причому доречний він в інтер’єрі будь-якого стилю, так як представлений в різних фактурних варіаціях і кольорах.

За допомогою керамограніта можна дати волю своїй дизайнерської фантазії і оформити стіни або підлогу саме так, як ви завжди мріяли, без оглядки на які б то не було шаблони.

Керамограніт на кухні

Укладаючи керамограніт на кухні ви відразу вирішуєте два завдання. По-перше, отримуєте стильне приміщення, а по-друге, реалізуєте практичне рішення.

Зупиняючи свій вибір на даному оздоблювальні матеріали ви зможете на довгі роки забути про оновлення інтер’єру, так як він довго не втрачає своїх естетичних і функціональних характеристик.

Унаслідок довговічності керамограніта, варто ретельно підходити до вибору його забарвлення і фактури, щоб після тривалого перебування на кухні ви не відчували психологічного перевантаження.

Керамограніт у ванній кімнаті

Керамограніт ванній кімнаті, це ідеальне рішення. Цьому матеріалу не страшна ні вода, ні постійна підвищена вологість. Та й у прибиранні він не особливо вибагливий.

Варіантів оформлення ванної кімнати керамогранитом досить багато, та що ви обов’язково знайдете для себе відповідний варіант дизайну.

Так, наприклад, можна обробити весь інтер’єр керамогранитом їх однієї колекції і отримати при цьому цілісне і гармонійне приміщення, яке допоможе приємно розслабитися після трудового дня.

Можна зупинити свій вибір на м’якому монохромному інтер’єрі з яскравими акцентами, або ж, використовуючи фактуру “під дерево”, стати володарем ванної кімнати з теплими нотками.

Керамограніт в передпокої

Укладений в передпокої керамограніт стане надійним покриттям підлоги, яке не втратить своєї вишуканості дуже довгий час.

Цей матеріал стійкий до стирання і може протистояти абразивним частинкам, без яких в передпокої не обійтися.

Естетично буде виглядати керамограніт і на стінах в передпокої. Особливо цікавим виходить комбінований інтер’єр.

Як доповнення можна вибрати фактурну штукатурку або декоративний камінь.

Особливо цікавий керамограніт своїми фактурними і структурними характеристиками. Виробники в цьому плані пропонують нам досить широкий вибір.

Це і зернисті поверхні, і фактурна структура різного ступеня складності, і імітація будь-якого природного матеріалу, будь то мармур, дерево або навіть шкіра тварин.

Створити епічність інтер’єр можна за допомогою керамограніта, який має “античний” дизайн. Таке підлогове покриття з його “природними” потертостями і слідами “старіння” стане гідною прикрасою вашого будинку.