Незважаючи на всі досягнення прогресу кераміка залишається затребуваним матеріалом.

Практично неможливо знайти житловий будинок, в якому не було б обробки плиткою. Особливої ​​уваги потребує для підлоги кераміка. Існують певні нюанси в цьому виді будівельних матеріалів. Спробуємо розібратися в тому, чим таке укладання відрізняється від інших видів обробки.

На підлогу плиткові вироби краще укладати після того, як ви зробили облицювання стін. Цей фактор важливий тому, що недавно на підлогу плитка не повинна піддаватися ніяким впливам. А це, в свою чергу, може перешкодити нормальній обробці стін. Тому якщо ви хочете, щоб ваш підлоговий кахель мав рівну і красиву поверхню, працюйте з ним тоді, коли будуть готові всі стіни.

Сама ж укладання проводиться аналогічно стандартному способу. Тобто класти плиткове виріб необхідно, починаючи з найдальшого кута. Можна організувати процес укладання з центральної частини за умови, що продукт прикрашений орнаментом.

Незалежно від системи пристрою такої підлоги застосовується цементно-піщана стяжка. Але може використовуватися і гипсоволоконних лист. Класти кахель можна лише після повного підсихання стяжки. Важливою умовою гарної обробки підлоги є правильний вибір виробника. Тільки це може забезпечити тривалу експлуатацію виробів і збереження ними відмінного зовнішнього вигляду.

Ще один секрет при виборі кахлю для підлоги полягає в тому, що купувати потрібно плитку, краї якої мають прямокутну або ж скошену форму. Є товар із закругленою крайкою.

Також підлогові плиткові вироби відрізняються від звичайного кахлю підвищену міцність, зносо- і ударостойкостью. Так як подібна підлоги керамічна плитка буде постійно піддаватися різним навантаженням, необхідно купувати саме спеціальний кахель для підлоги, а не будь-який інший. Ще слід врахувати, де ви будете виробляти облицювання. Залежно від типу приміщення змінюється і призначення кахельної продукції. Якщо укладання відбуватиметься у ванній кімнаті, вам знадобитися вологостійка плитка, яка до того ж витримує різкі коливання температури. Виріб для кухні повинно бути жиростійкі і мати стійкість до впливу хімічних речовин, тому що ця частина будинку піддається ретельному прибиранню майже щодня.

Роблячи вибір плитки, радимо заздалегідь визначитися з її кольором і дизайном. А щоб вибрати відповідний товар, порадьтеся з менеджером магазину. Він підбере для вас підходящий варіант.